Leyla ile Mecnun'dan, Tatar Ramazan Dizisine Gönderme!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
ozelhaber.gif

TRT 1'in fenomen dizisi Leyla ile Mecnun göndermelere devam ediyor. Daha önce birçok dizilere ve filmlere göndermede bulunan Leyla ile Mecnun'un yeni kurbanı Tatar Ramazan dizisi oldu.

ATV'de ekranlara gelen Tatar Ramazan dizisinin sloganı 'Ben Bu Oyunu Bozarım' Leyla ile Mecnun'a ilham ışığı oldu.

Leyla ile Mecnun'un Mecnun'u falını baktırmaya gider ve 62 fincan kahvenin hiçbirinden Leyla ile ilgili bir fal çıkmaz. Bunun üzerine Mecnun "Ben Mecnun Çınar, ben bu oyunu bozarım" sözünü söyledi.

Dizi daha önce de Tatar Ramazan filmine gönderme de bulunmuştu.

vBzTYf9t0dnSkM0EJ9GjelbE.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında bu göndermeyi birçok kez yaptılar. Mecnun Çınar'ın klasik sözüdür bu zaten. Dizinin ilk sezonunda dahi bu söz söyleniyordu. :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Aslında bu göndermeyi birçok kez yaptılar. Mecnun Çınar'ın klasik sözüdür bu zaten. Dizinin ilk sezonunda dahi bu söz söyleniyordu. :)

Aynen.İlk sezonun ilk bölümlerinde bile olabilir hatta.:D

- - - Ekleme - - -

ilk sezondan.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Böylece @emreemreu'nun diziyi tam anlamıyla izlemediği ortaya çıkıyor. :D

İlham kaynağı ATV'de yayınlanan Tatar Ramazan dizisi, yani Bülent İnal'ın başrolde yer aldığı dizi değil. İlham kaynağı olsa olsa gerçek versiyonu olan, yani Kadir İnanır'ın başrolde yer aldığı film. :)

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Böylece @emreemreu'nun diziyi tam anlamıyla izlemediği ortaya çıkıyor. :D

İlham kaynağı ATV'de yayınlanan ve Bülent İnal'ın başrolde yer aldığı dizi değil, zamanın efsane filmlerinden Kadir İnanır'ın başrolde yer aldığı film. :)

Ben zaten başından beri izledim diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum. :D

Zaten konuda da yazdım, daha önce Tatar Ramazan filmine de gönderme yapılmıştı diye. :D