TVen Kazanmak İçin 25 Saniye 2.Bölüm

Kazanmak İçin 25 Saniye | 2. bölüm

• 5

Oy: 0 0.0%
  • 6

• 7

• 8

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
güzel hazırlmaışsın panpa :) elendim sanıyordum kıl payı kalmışım haftaya jokerlerimi son 2 soruya saklıcam puanın yüzde 60 ı orada :A

Soruların zorluk seviyesi artmış, buna rağmen 6000 puan toplamak çok iyi. Tebrikler @xdragxx :)

Diğer yarışmacılara da tebrikler. Finali sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Yavuz Sultan Selim Allah'a kul olduğu için küpe takmıştır. Ama o fotoğrafın Şah İsmail'e ait olma gibi bir olasılığı daha varmış. Fakat ben Yavuz Sultan Selim olduğunu düşünüyorum. :)

Tebrikler @mrt-06, çok güzel olmuş. 10 puan. :)

Son düzenleme:
Soruların zorluk derecesi artmış gibi. Düzenden kırdım puanı. Birde izlerken en heyecanlı yerinde reklama girince sinir olduğumdan baya bir puan kırdım yani anlayacağın. Puanım : 5 :winkk:

Şaka tabii ki puanım 9. :F

Çok güzel olmuş, ama bence bu reklam olayını biraz daha azaltabilirsin. Show'da yayınlandığı anlaşılıyor ama yine de 2-3'e düşürebilirsin. Puanım emeğin için tabii ki 10.
Teşekkürler Furkan, Show TV'yi belirtmek için koymadım yarışma daha heyecanlı olsun diye reklamları koydum, Sence fazla mı olmuş?

Yakında seninde dizin başlıyor Esra. :crushed: ( Latife / şaka )
Demek beni tehdit ediyorsun...
16.gif

O diziden önce Aşk-ı Efsane'nin sezon finali var çarşamba günü. :):)

Ona tehdit demiyelim... :)
Aşk-ı Efsane'yi uzun süredir yayınlamadın galiba yanlış hatırlamıyorsam? :)
Yayınlayacağım günler hep forum dondu veya ben müsait olamadım sınavlara girdiğimden. O yüzden yayınlayamadım. Bu hafta yayınlayacağım ama. :)