Sinema Sinema Haberleri

Zeki Demirkubuz’dan ‘Kor’ Geliyor!

Yazan Aserat

Usta yönetmen Zeki Demirkubuz, 11. filmiyle tekrar izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda SİYAD’dan ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında ödülle dönen ‘Bulantı’dan hemen sonra uzun süredir üzerinde çalıştığı Kor’un çekimlerine başlayan Demirkubuz, başrollerini Aslıhan Gürbüz, Taner Birsel, Caner Cindoruk, İştar Gökseven, Çağlar Çorumlu, Dolunay Soysert, Talha Yayıkçı ve Berat Özdemir gibi isimlerin paylaştığı kadrosuyla dikkat çeken filminde “aşkın ve ihanetin gayya kuyusu”nu beyazperdeye taşıyacak.

İlk gösterimi 13 Nisan akşamı İstanbul Film Festivali’nde gerçekleşecek olan Kor, 22 Nisan’da ise sinemalardaki yerini alacak.

Afiş:

Kor : Afis

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

6 Yorum

  • Aslıhan Gürbüz'ün güzel bir rol kapmasına sevindim. Film de iyi çıkar umarım. Daha Zeki Demirkubuz'un Bulantı'sını izleyemedim. 🙁

  • Zeki demirkubuzun tek bir hikayesi vardı ondan iki filim yaptı ve senarist yönetmen olarak tarihin tozlu sayfalarına yerini aldı.. Kader ve masumiyet gerçek iki filimdir başka hiç bir filmi yoktur bu filimde ancak oyuncu ödülü alır her nekadae kötü senarist olsa da oyuncu yönetimi ve seçimi konusunda üstüne yoktur

Bir yorum bırakın