Fav10'dan Gelişmeler

Yeni Yönetim Kadromuz

Bugünkü büyük yeniliklerle birlikte yönetim kadromuz da yenilendi. Aramıza bazı yeni arkadaşlar katılırken, bazı arkadaşları ise emekli ettik.  Önce yeni yönetime bir göz atalım:

Admin

OzaN

Süper Moderatörler

@Bully

@mrt-06

@xdragxx

Moderatörler

@Ahmad

@berkann

@denizz19

@ozgur2113

@sokak sanati

@sürgünüm

@Tzira

@Yiğitt

İsterseniz biraz da detaylardan bahsedelim…

Yönetici değerlendirme oylamalarında @Bully 5 üzerinden aldığı 4.77 ortalamayla forum üyelerinin en beğendiği yönetici olurken 4.73’lük ortalamasıyla @mrt-06 oldukça yakından takip etti. Oylamada üçüncü sırayı ise 4.36’lık ortalamasıyla @ozgur2113 elde etti.

Editör değerlendirme oylamalarında 4.66’lık oy oranıyla @Yiğitt zirvede yer aldı. Ayrıca moderatörlük desteğinde de %78’lik dev destek onu yeni moderatörümüz yaptı. Editör oylamalarının ikinci ise 4.33’lük ortalaması ve %76’lık moderatörlük desteğiyle @sürgünüm oldu. Oylamada üçüncü sırayı alan ve 4.20’lik oy ortalaması ve %64’lük moderatör desteğiyle @sokak sanati bir diğer yeni moderatörümüz oldu.

İki kişi ise editörlüğü atlayarak doğrudan moderatörlük hakkı kazandılar. Bu üyelerimiz aynı zamanda eski bir yönetici olan, müzik bölümünün önemli ismi @denizz19 ve son dönemde kaliteli yorumları, tarafsızlığıyla dikkat çeken @Tzira’dan başkası değil.

Üzücü olan kısma geçmek durumundayız…

FavoriForumum tarihinin en önemli isimlerinden olan ve büyük katkılar sunan co-adminimiz @darksaal, yine son dönemin çok önemli isimlerinden süper moderatörümüz @Yakamoz-Asi ve forumun en eski yöneticisi, moderatörümüz @BesaleT bugün itibariyle emekli rütbesine geçtiler. Üçüne de kapımız sonuna kadar açık ve geri dönüşlerini bekliyoruz.

Son olarak favori üyelik için sırada bekleyen arkadaşlara müjdeyi verelim. Yeni yönetimin ilk işlerinden biri favori üyelik alımlarını düzene sokmak olacak ve birkaç gün içinde yeni favori üyeleri duyuracağız.

 

Yazar hakkında

OzaN

Fav10.net kurucusu. Bilgisayar mühendisi ve izleryazar. Sinema ve yabancı diziler izler, izledikleri hakkında yazar.

https://twitter.com/izleryazar

3 Yorum

  • ayy burdada sevdiğim kişiler mod olmuşlar seçimler bana göre yapılmış hepsi çok iyi buldum :F @sürgünüm @Yiğitt kesinlikle mod olmanızı bekliyordum çok sevindim ayrıca @Tzira kızz sanada sevindim editör basamağını hiç yürümeden direk mod tepesine uçmuşsun uçmayı bilmen işine yaramış : F şaka bir yana sana çok sevindim tatlım @denizz19 en çokta sana sevindim vlla favori üye bence sana yakışmıyordu eitörlük aşamasını yapmamanıda önceki hizmetlerine saysınlar ayol :F  bizim köyün fındık dalları gibi yeşillnmişsin :Fen sevindiklerimden birisi oldun  editör mod seçimlerinden çok memnunum kendi açımdan hep değer verdiğim aramızın iyi olduğu kişiler yetkilenmiş :F

  • @ozan co admin açıklanmıcakmıydı  ben @mrt-06 ve @Bully dan birisini bekliyordum 🙂

  • @Yiğitt @sokak sanati @sürgünüm @Tzira @denizz19 yeni görevinizde başarılar hayırlı olsun.:D @BesaleT @darksaal @Yakamoz-Asi  inşallah geri görürüz yönetimde.:(

Bir yorum bırakın