Genel

Westworld 2. Sezon Onayını Aldı!

HBO’nun bilimkurgu/dram türündeki dizisi Westworld’ten güzel haber geldi!

Yayınlanmaya başladığı günden beri dünyada büyük yankı uyandıran yapım, 2. sezon onayını aldı. Dizi, 2018’de 10 bölümlük yeni sezonuyla geri dönecek.

Ünlü yapımcılar Jonathan Nolan ve J.J. Abrams imzalı dizinin oyuncu kadrosunda, Anthony Hopkins, Ingrid Bolsø Berdal, Ed Harris, Jeffrey Wright,James Marsden, Evan Rachel Wood, Sidse Babett Knudsen gibi isimler yer alıyor. Dizi, 1973 yapımı aynı isimli bilimkurgu filminin televizyon dizisi olarak karşımıza çıkıyor.

Westworld, sezon finalini ”The Bicameral Mind” adlı bölümüyle 4 Aralık’ta yapacak.

 

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

6 Yorum

  • Haydaa niye o kadar ara verdiler ki. Kötü olmuş. 🙁

    Kalite başa bela, anca yetiştireceklerdir. :A Ya da yıldız oyuncu kadrosunun film projeleri falan olabilir yani çekim tarihleri uyuşmazlığı  olabilir. Dizinin başlangıç tarihinin de 1-2 kez ertelendiğini belirtmekte fayda var.

  • Kalite başa bela, anca yetiştireceklerdir. :A Ya da yıldız oyuncu kadrosunun film projeleri falan olabilir yani çekim tarihleri uyuşmazlığı  olabilir. Dizinin başlangıç tarihinin de 1-2 kez ertelendiğini belirtmekte fayda var.

    Yani büyük projelerde yıldızlar vasıtasıyla takvim sorunu çok oluyor. En basit örneği Sherlock. :A Benedict abimizi boş bulamadılar kaç yıl resmen. :A 3 yıl ara verdi adamlar. Burda da öyle olmuş olabilir.

Bir yorum bırakın