Sinema Sinema Haberleri

Viola Davis’in Oscar’da Yarışacağı Dal Netleşti!

Yazan Aserat

89. Akademi Ödülleri için aday adayları kampanya yapmaya başlarken uzun zamandır akılları kurcalayan bir soru da cevabını buldu.

Aynı adlı tiyatro oyunundan uyarlanan ‘Fences’ filminde başrolleri Denzel Washington ile paylaşan Viola Davis’in oyunda yardımcı karakter olmasına rağmen kampanya uzmanlarının stratejisiyle Tony’de kadın oyuncu ödülünü aldığı için film uyarlamasında da aynı dalda (Emma Stone, Natalie Portman, Annette Bening vb. ile) yarışacağı düşünülüyordu, ancak sevilen oyuncunun yardımcı dalda mücadele edeceği açıklandı.

İlk Oscar’ını bu yapımdaki rolüyle kazanması beklenen Davis’in rakipleri arasında Michelle Williams, Nicole Kidman, Naomie Harris gibi isimler yer alıyor.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

6 Yorum

  • Uzun zamandır tahminlerimde bu şekilde yer alıyordu zaten. Çoğu kişiye sürpriz oldu ama bana değil. :A Oscar'ı hayırlı olsun iyi günlerde kullansın. Olan Michelle Williams'a oldu. Neyse birkaç yıl içinde o da alır bir şekilde. 🙂

  • Kristen adaylık ile yetinecek o zaman. Ana kategoride aday olsa nolurdu sanki.:(

    Adaylığı zora girdi onun, filmi beğenilmedi. 😀

  • Adaylığı zora girdi onun, filmi beğenilmedi. 😀

    Nasıl yaa.:( Niye gösterip vermiyor bu akademi.s.s Muhteşem oyunculuğu var ve güzelde. Oscarsızda olur. Brad Pitt'inde yok o yüzden oscarı takmıyorum.:razz:pp:Kristen Brad'in kadın hali bence. Hem çok güzel olup hem iyi oyuncu olmak zor.:A

  • Nasıl yaa.:( Niye gösterip vermiyor bu akademi.s.s Muhteşem oyunculuğu var ve güzelde. Oscarsızda olur. Brad Pitt'inde yok o yüzden oscarı takmıyorum.:razz:pp:Kristen Brad'in kadın hali bence. Hem çok güzel olup hem iyi oyuncu olmak zor.:A

    Ne alakası var ya ikisinin. :A Kristen'in Oscar alması bir yana önce aday olması lazım. Birkaç yıl içinde aday olur yüksek ihtimalle. :):)

Bir yorum bırakın