Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Vatanım Sensin’in Sezon Sonundaki Akıbeti Ne Olacak?

Yazan Aserat

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin hakkında sürpriz bir gelişme ortaya çıktı.

Rol aldığı ‘Ahududu’ adlı tiyatro oyunu için Suna Keskin ile birlikte ‘Burası Haftasonu’ programına konuk olan Celile Toyon dizi hakkında “Zaten sevgili yönetmenlerimle ilk buluştuğumuzda ‘2 sezonluk bir proje bu’ dediler. Ve bu sezon sonuna kadar artık ne yapılacaksa yapılacak, bizim için de meçhul olan şeyler var. Yönetmenlerin kafasında tasarladığı bir yer var, oraya dek sürecek.” açıklamasını yaptı.

Kısacası son anda bir değişiklik olmadığı takdirde diziyle Haziran ayında vedalaşacağız. Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

Sohbetin tamamına şu adresten ulaşabilirsiniz. (Yukarıdaki açıklama 13:50’den itibaren)

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

12 Yorum

 • Bana kalsa çok rahat bir sezon daha gider. Mesela bu sezon İzmir'in kurtuluşuyla biter ve gelecek sezon Cumhuriyet'in ilan edilme sürecine yoğunlaşılır. Zaten bu reytingler böyle giderse uzatmayı düşünebilirler. Ama biterse de en azından zirvede bırakır. :Z

 • Daha şimdiden senaryoda kendini tekrarlıyormuş zaten 3. sezonu başarili olmazdi. :X

  Meryem ve Kalp Atışı'yla karıştırdın sanırım senaryo bomba gibi gidiyor. :A

 • Meryem ve Kalp Atışı'yla karıştırdın sanırım senaryo bomba gibi gidiyor. :A

  Ben henüz bir köşe yazarindan Meryem ve Kalp Atişi ile ilgili kendini tekrarladığına dair yazı okumadim ama Vs için okudum twitterda 1-2 ergenin yorumunu kaale alma bence. :X

 • Ben henüz bir köşe yazarindan Meryem ve Kalp Atişi ile ilgili kendini tekrarladığına dair yazı okumadim ama Vs için okudum twitterda 1-2 ergenin yorumunu kaale alma bence. :X

  Yoo birçok yorum görüyorum tekrara bağladığıyla ilgili. Ona bakarsan ben de 1-2 köşe yazarının yorumunu dikkate alma derim. Neyse forumda bir sürü VS izleyicisi var onlar da aynı şeyi diyecektir. :A

 • O zaman bundan sonra diziyi diken üstünde izleyeceğiz demek ki. Her an herkes gidici yani. Bak şimdi daha mutlu oldum. Bu sezon demek oluyor ki heyecan üst düzeyde olacak. Ayrıca bu dizi Sinan Tuzcu'yu, Mustafa Kemal olarak göstermeden bitemez.

 • Her ne olursa olsun Cumhuriyet'in kuruluşuyla ilgili bir 3. sezon mutlaka olmalı. 10-13 bölüm bile olsa yeterli yoksa bu kadar kısa zamanda çok konu havada kalır.

 • Yeterli bence 2. sezon, bir şey tadında kalsın. Halit ve Bergüzar seneye yeni bir Kanal D dizisinde oynarlar, olay çözülür. :bhr:

Bir yorum bırakın