Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Vatanım Sensin’den Basın Açıklaması!

Yazan Aserat

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’den basın açıklaması geldi.

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi ve Celile Toyon’un paylaştığı yapıma 9. bölümle birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün dahil edileceğinin açıklanmasıyla birlikte buna 3. bölümdeki Atatürk sahnesinin aldığı reaksiyonlar ve reyting kaygısı (tüm gruplarda 1. sırada) gibi konular neden olarak gösterilmişti. Ancak O3 Medya’nın yaptığı açıklamada her şeyin senaryoya uygun gittiği ve ilerleyen bölümlerde de önemli şahsiyetlerin dahil olacağı belirtildi.

Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

İşte o açıklama:

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

12 Yorum

 • Ne reyting içini yahu Atatürk'süz kurtuluş savaşı mı olur tabii ki olacak açıklama yapmaları gereksiz.

 • Acun'un Survivor'da yaptigi aciklamalara benzemis bu he he biz de yedik ve karnimiz doydu tesekkürler :A

 • Çok gereksiz bir açıklama. Sırf yorumlarımızı engellemek için :A Ataturk elbette geçecek ama çok erken değilmi?

 • şimdi söyleyeceklerimi forumdan kimse üstüne almasın ayoll benim sözlerim meclis dışı yani vatanım sensinin bu açıklamayı yaptığı sosyal medyadakı insanları kast edecem :F

   

  dizi her grupta en çok izlenen bir dizi Atatürk konusunu 3 reytingte sürünür Atatürkü alır kurtarmak diziyi için ama her grupta en çok izlenen bir diziye Atatürkü reyting için getirmek demek saçma o kişilerin amacı belli Atatürk ismini duymaya bile tahalmul edemeyen insanlar sizler için hyatını ortaya koymuş kişiden bukadar rahatsız olmayın ayoll  çünkü bunun tanımı rahatsız olmaktır  yazıklar olsun demekten başka birşey düşmez bana :?::?::?:

 • 9. bölümde dahil olacakmış bu hafta 7bölümdü dimi @Aserat :X

  Bende 10.bölümde diye haberler gördüm ama görunup görunmeyeceği hakkında sadece adının gecegi yazıyordu. ben goruncek mi diye soruyorum.

 • 9. bölümde dahil olacakmış bu hafta 7bölümdü dimi @Aserat :X

  Evet 7.  :X

  Bende 10.bölümde diye haberler gördüm ama görunup görunmeyeceği hakkında sadece adının gecegi yazıyordu. ben goruncek mi diye soruyorum.

  Yazana göre yaveri Atatürk'ün emirlerini aktaracakmış yani görünme ihtimali kesin değil.  🙂

Bir yorum bırakın