Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Vatanım Sensin’de İki Sürpriz Ayrılık!

Yazan Aserat

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de iki ayrılık yaşanacak.

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Okan Yalabık, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Fatih Artman ve Celile Toyon’un paylaştığı yapımda Tevfik karakterine hayat veren Onur Saylak, PuhuTV’nin yeni dizisi ‘Şahsiyet’in yönetmen koltuğunda yer alacağından dolayı önümüzdeki bölümlerde diziye veda etmeye hazırlanıyor.

Öte yandan Mehmet karakterini canlandıran Genco Özak da birkaç bölüm içinde diziye veda edecek.

Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

vatanım sensin tevfik ile ilgili görsel sonucu

vatanım sensin mehmet ile ilgili görsel sonucu

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

 • Onur Saylak'ın ayrılması kötü oldu ama yeni dizinin haberi çıktığı zamandan beri belliydi. Zaten Tevfik'in de eski ağırlığı kalmamıştı ama son bölümlerde eski özlediğimiz haline kavuşmuştu. 🙁

   

  İkisinin de yolu açık olsun.

 • Dizyi izlemiyorum ama başrollerden birinin gitmesi kötü olmuş. İki oyuncuyada başarılar.

 • Dizi bu sezon freni patlamış kamyon gibi gidiyor. Tevfik'i yollayacaksanız niye yeni sezonda devam ettirdiniz sezon finalinde ölebilirdi.

 • Yerine biri gelir herhalde, dizi şu an ne alemde bilmiyorum ama kötü karakter lazım. 😀 Onur Saylak'ın yolu açık olsun, iyi tutundu bu dizide. Genco da iş bulur bundan sonrasında..

 • Mehmet'in gideceği kesin gibiydi de Tevfik şok etti. İnşallah ölümü Cevdet'ten olur diyecem de o da çok zor. Büyük ihtimalle Dağıstanlı öldürür onu.

 • Mehmet dediğimiz kişi Ali Kemal kadar gereksiz birisiydi iyiki kovduk :Z:Z:Z

   

  Tevfiğe gelelim bu dizinin 4 Ana başrolu var Halit ve Bergüzardan sonra Tevfik ve Leon yani çok büyük bir kayıp , zaten senaryo gereğide ayrılmıyor kendi işinden dolayı

  🙁 🙁 🙁

Bir yorum bırakın