Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Vadi’den EDHO’ya Bir Takviye Daha!

Ekranların sevilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”a Kurtlar Vadisi Pusu’dan bir takviye daha geldi!

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştığı, Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını ve Onur Tan’ın yönetmenliğini yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna en son Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde KGT ajanı Talha rolünü oynayan Bilgehan Birincioğlu dahil oldu. Birincioğlu dizinin geçtiğimiz bölümünde Gülmezler çetesinin lideri Enver Gülmez rolü ile yer aldı. Hatırlanacağı üzere bu sezon dizinin kadrosuna aynı dizide Pusat Çakır rolünü canlandıran Görkem Sevindik de dahil olmuştu.

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni bölümleriyle her Salı 20’de ATV’de!

Yazar hakkında

batuhankaralar

6 Yorum

  • :A Ya biraz saçma oluyor böyle ama ben yapımcıdan ne bileyim başka birinden memati karakterine eşdeğer bir oyuncu yaratmasını isterim ya da abdülhey gibi. Ama hep KVP'den oyuncu alıyor.

  • :A Ya biraz saçma oluyor böyle ama ben yapımcıdan ne bileyim başka birinden memati karakterine eşdeğer bir oyuncu yaratmasını isterim ya da abdülhey gibi. Ama hep KVP'den oyuncu alıyor.

    Abdülhey'de bizde ama yan karakterler çok :F Şimdilik İlyas ile idare ediyoruz 😀

  • Abdülhey'de bizde ama yan karakterler çok :F Şimdilik İlyas ile idare ediyoruz 😀

    Onu demedim ben. Demek istediğim nasıl bundan 13 yıl önce Memati karakterini yarattılar. Şimdi de yapımcı birini bulsun ama KVP'den olmayan ve çok iyi bir karakter işlesin ona. Mematiyi bile gölgede bırakacak bir karakter.

  • Onu demedim ben. Demek istediğim nasıl bundan 13 yıl önce Memati karakterini yarattılar. Şimdi de yapımcı birini bulsun ama KVP'den olmayan ve çok iyi bir karakter işlesin ona. Mematiyi bile gölgede bırakacak bir karakter.

    Raci Şaşmaz'ın kendini tekrarlayacağını sanmıyorum ama öyle bir role benim en çok yakıştırdığım oyuncu İsmail Demirci 🙂 Gerçi o da Vadi'de oynamıştı dimi :A :A :A

Bir yorum bırakın