Sinema

“Uzaklarda Arama” Filminden İlk Teaser!

Yazan EnveR

Yönetmenliğini Türkan Şoray’ın yaptığı “Uzaklarda Arama” filminin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Sevda Erginci, Mehtap Bayri, Yağmur Ünal, Kaan Urgancıoğlu ve Fırat Tanış’ın rol aldığı filmin senaryosunu Leyla ile Mecnun , Şubat  ve Beş Kardeş gibi dizilerin yönetmenliğini yapan, Polis, Sen Aydınlatırsın Geceyi ve İtirazım Var filmlerinin senaryosunu yazan son dönemlerin sevilen yönetmeni Onur Ünlü yazdı.

Filmin konusu:

Türkiye de yaşanmış gerçek bir olaydan esinlenilmiştir ama karakterler ve sonrasında yaşananlar hayal ürünüdür. Film, şehir merkezindeki pavyonun yakınlardaki küçük bir kasabaya taşınma emrinin çıkmasıyla başlayan olaylar zincirini mizahi bir dille ele alır. Bu karmaşık ortam içinde kasabalının da şahit olacağı tutkulu, imkansız bir aşk yaşanır. Birbirinden çok farklı insanların dünyalarının kesişmesinden doğan trajikomik bu hikayeyi 9 yaşındaki Yusuf’tan dinleriz.

Yapımcılığını Vadi Film’in yaptığı “Uzaklarda Arama” filminin oyuncu kadrosunda ise Fırat Tanış, Sevda Erginci, Ekin Türkmen, Yağmur Ünal, Mustafa Uğurlu, Elif Atakan, Kaan Urgancıoğlu,Esra Ergün, Doğa Konakoğlu, Batur Belirdi, Sema Keçik, Mehtap Bayri, Fatih Al, Turgay Aydın, Goncagül Sunar, Pınar Göktaş, Serkan Şenalp, Aslı Samat, Ateş Fatih Uçan, Emirhan Oktay, Taylan Erler gibi ünlü isimler yer alıyor.

Türkan Şoray’ın 34.yıl sonra yönetmen koltuğunda oturduğu “Uzaklarda Arama” filmi 27 Kasım’da sinemalarda!

İşte filmin tanıtım fragmanı:

Yazar hakkında

EnveR

[COLOR=#000080][B]Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin ve unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin...[/B][/COLOR]

1 Yorum

  • Teaser fena değil gibi, Türkan Şoray'ı yıllar sonra yeniden yönetmen koltuğunda görmek sevindirici.  🙂

Bir yorum bırakın