Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Turabi Ekranlarda Olmak İstiyor!

Survivor 2014 ve Survivor All Star şampiyonu Turabi Çamkıran bugün katıldığı Aramızda Kalmasın’a katıldı.

Şampiyon yarışmayla ilgili yarışmadan sonra eski yarışmacılardan Hakan, Hilmicem, Bozok Serenay, Taner, Begüm, Nadya ve Merve Oflaz ile görüştüğünü Berna ile arada yazıştıklarını söyledi. Yarışma esnasında Begüm’ü ilk başta antipatik bulduğunu ama zamanın her şeye ilaç olduğunu söyledi ve aralarının ısındığını belirtti. Hilmicem ile hala kardeş gibi olduklarından da bahseden Turabi annesinden ve annesinin onu bir an önce evlendirmek istediğinden kısaca bahsettikten sonra oyunculuk hayalini dile getirdi.

Bu konuyla ilgi çok ciddi teklifler aldığını söyleyen Turabi profesyonel yardımlar aldığını ve kendisini TV’de göstermek istediği söyledi. TV’den uzak kalmak istemeyen Turabi en doğru zamanda doğru bir iş ile dönmeyi planladığı ile ilgili şu cümleleri kurdu;

“Dizi oyunculuğu için hazırlık sürecindeyim. Şimdi profesyonel bir ekiple çalışıyorum. Bayağı bu işi profesyonel anlamda yapmak istiyorum. Kendimi gösterebileceğim bir proje olsun isterim. Bana uygun aksiyonlu bir şeyler olabilir. Güzel de teklifler var.”

Final akşamından da bahseden Turabi Merve’nin babasının yanlış bir şey yapmadığını düşündüğünü ve kimse kızının kötülüğünü istemez o nedenle ‘babası yüzünden kaybetti diyenlere ayar oluyorum’ da dedi. Finali ve 1.liği hakettiğini düşünen Turabi’nin finalist olduktan sonra ki en büyük korkusu aha önce 1. olması sebebiyle oy alamayacağını düşünmesiymiş.

Detaylar için Jess Molho ve Funda Özkalyoncuoğlu ile Aramızda Kalmasın programında Turabi Çamkıran’ın katıldığı bölümü izleyebilirsiniz.

Yazar hakkında

sokak sanati

Bir yorum bırakın