Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Turabi Çamkıran’a ‘Halkın Şampiyonu’ Kupası Verildi

Survivor 2014 ve Survivor All Star şampiyonuna büyük ilgi.                                                                                                   Almanya dönüşünden sonra bir AVM’ye imza için davet edilen Turabi Çamkıran’a Fun Clup AVM’de ‘Halkın Şampiyonu’ kupası verdi.

Survivor All Star şampiyonu olduktan sonra 1 aydır Almanya’ya akrabalarının yanına hem ruhen hemde fiziken dinlenmeye giden Turabi Çamkıran ülkesine geri dönüş yaptı. Döndüğü gün bir Alışveriş Merkezine imza için çağrılan Turabi Çamkıran isteği kabul etti ve geçtiğimiz gün AVM’de sevenleri ile buluştu. Sevenleri Turabi ile bir fotoğraf çektirebilmek için uğraşınca AVM’de izdiham yaşandı. Durumu sakinleştirmek ise Turabi’ye kaldı ve hayranlarını tatlı dil ile uyardı.

Ardından sorulan sorulara cevap veren Turabi Survivor’ın zorluğundan, Finalde ki heyecanından ve ağlayarak bir yerlere gelenlerden bahsetti. Bu sırada büyük bir tezahürat ile karşılaşan Turabi şaşkınlığını gizleyemez iken Fun Clup ‘Halkın Şampiyonu yazan kupayı, Survivor All Star şampiyonu Turabi Çamkıran’a teslim etti.

Yazar hakkında

sokak sanati

2 Yorum

Bir yorum bırakın