Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

TRT Ev Sineması’nda Bu Hafta: “Bir Gün Bir Çocuk”

Yazan Aserat

Geçtiğimiz aylarda yayına başlayan, ancak Ramazan nedeniyle ara veren TRT Ev Sineması Kuşağı yeni filmleriyle geri dönüyor.

Başrollerini Cemil Büyükdöğerli, Mehmet Usta, Denizhan Akbaba, Veysi Aslan, Mehmet Acar, Burak Oruç, Ahmet Harun Şimşek, Yiğitalp Karadayı, Çağan Efe Ak, Oğulcan Kaya, Nimet Gürbüz ve Mahmut Gökgöz gibi isimlerin paylaştığı ‘Bir Gün Bir Çocuk’un senarist ve yönetmenliğini ise Sinan Sertel üstleniyor.

Yapımın konusu ise şöyle:

Mete (Büyükdöğerli) başarılı ve zengin bir pedagogdur. Hayattan hiç zevk alamamaktadır. Aslı (Gürbüz) ile yedi yıldır evli oldukları halde çocukları yoktur. Aslı anne olmak istemekte, Mete ise istememektedir. Aralarında bu konu ciddi bir problemdir. Bu yüzden hep kavga etmektedirler. Mete’nin babası da torun istemektedir. Mete’nin, babasıyla da arası bozuktur. Hasta babası ile devamlı olarak eşi Aslı ilgilenmektedir.

Mete doktora tezini tamamlamak için, zorunlu olarak taşrada bir Sevgi Evi’ne gitmek zorunda kalır. Maddi manada her şeyi olmasına rağmen mutlu olamayan Mete, Sevgi Evi’nde hiçbir şeyleri olmamasına rağmen mutlu olan çocuklar ile karşılaşır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bir Gün Bir Çocuk, TV’de ilk kez Perşembe 20.00’de TRT 1’de!

Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=FlwaTMwja-k

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

1 Yorum

Bir yorum bırakın