Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Tolga Sarıtaş’lı Asker Dizisinin Adı Netleşti!

Yazan Aserat

Star TV’nin iddialı asker dizisinin ismi sonunda netleşti.

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Çağan Atakan Arslan ve Eren Vurdem’in paylaştığı; yapımcılığını Tims&B Yapım’ın, senaristliğini Ethem Özışık’ın, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği iddialı yapım daha önce ‘Özel Kuvvetler’ ve ‘Can Feda’ kod adlarıyla gündeme gelmişti, ancak gelen son habere göre dizinin nihai ismi “Söz” olarak belirlendi.

Nişanlısının ölümü üzerine intikam planları yapmaya başlayan bir bordo berelinin hikayesini konu alacak olan Söz, önümüzdeki ay Star’da ekrana gelecek.

Kaynak: Ranini.tv

Öte yandan ilk kareler de yayınlandı:

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

7 Yorum

 • Ethem Özışık'tan yine Poyraz Karayel gibi bir hikaye gelmesini isterdim, milliyetçi duygulara oynayan bir iş değil. Ama o ne yapar ne eder, bir şekilde işi ilgi çekici bir hale getirir. Gerçi yine de izleyeceğimi sanmıyorum, zaten bu türü sevsem Dağ'ı izleyen 3.5 milyon kişiden biri olurdum. Kadro da çok göz alıcı değil, Tolga Sarıtaş'ın geri planda büyük işler başaran bir oyuncudan fanların favorisi konumuna geçmesine de alışmış sayılmam.

 • Bu diziden olmaz bence ya. Kadro sağlam değil. Bir tek senarist güven veriyor ama o ne kadar iyi yazarsa yazsın oynayanlar kötü olduğu sürece hiç bir şey değişmeyecek. Ayrıca baby face bordo bereli mi olur ya?

 • Savaşçı da, Isimsizler de bu dizi de bana pek ilgi çekici gelmiyor. Dağ'ın başka bir havası vardı aynı tarzı yakalayacaklarını sanmıyorum.

 • Tolgaya kıyafet çok yakışmışş yaa ismide çok güzel olmuş bence Söz iyimiş ya

  Teyze  oğlun yaşinda o senin:A

 • Teyze  oğlun yaşinda o senin:A

   

  :Föylemi bilmiyordum emree bende sana yaşını sorcaktım Tolga kaç yaşında diyee :F

  allah sahibine bağışlasın onu yaw

 • İsimsizler Kanal D'de, Savaşçı Fox'da, bu da Star TV'de asker dizileri Dağ 2 filmi tutunca gündeme geldi ama yine bir şey her zamanki gibi abartılıyor ülkemizde tamam yapılması güzel bunların ama hepsi aynı dönemde olması enteresan. Yine 3'de 2 si tutmaz ama bakalım hangisi tutmayacak.

Bir yorum bırakın