Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

TEGV’den Çocuklara Özel Konser!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz yılın sonlarında düzenlenen ‘Şarkılarla Filmler’ adlı konserin ardından Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’ndan yeni bir bağış organizasyonu daha geliyor.

Sunuculuğunu Cem Davran ve Burçin Terzioğlu’nun üstleneceği gecede Ataberk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Arslan, Mert Fırat, Şebnem Bozoklu, Tolga Sarıtaş ve Tolga Tekin, çocuklarla beraber eğitime destek için şarkı söyleyecek.

Televizyondan tanıyıp sevdiğimiz oyunculara ise Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası eşlik edecek. Siz de çocukların eğitimine katkı sağlamak istiyorsanız 3353’e bir kısa mesaj göndererek bu bağış toplama organizasyonuna 10 lira ile katılabilirsiniz.

Merakla beklenen konser, canlı yayın ile 20 Aralık Pazar 23.00’te Kanal D’de ekrana gelecek.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

Bir yorum bırakın