Sinema Sinema Haberleri

Tatlım Tatlım’dan Afiş ve Fragman Geldi!

Yazan Aserat

Önümüzdeki ay vizyona girecek olan Tatlım Tatlım’dan afiş ve tam fragman yayınlandı.

Yılmaz Erdoğan’ın ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ isimli oyunundan uyarlayıp yönetmen koltuğuna oturduğu; başrollerini Şebnem Bozoklu, Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman, Serkan Keskin ve Bülent Emrah Parlak’ın paylaştığı yapım, aynı partide tanışan 4 çiftin ilişkilerinin yaşadığı değişim sürecini beyazperdeye taşıyacak.

Tatlım Tatlım, 17 Mart’ta sinemalarda!

https://www.youtube.com/watch?v=Re6xZPyhuZM

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

4 Yorum

  • Filmden çok sit-com havası var. Yine de kadro sağlam ve o kadronun arkasındaki isim hepsinden de sağlam. Her türlü izlenir.

  • Güzel fragman olmuş, Yılmaz Erdoğan özellikle kelime oyunlarıyla farkını yine hissettiriyor. Kadro zaten muhteşem. 😀

  • Kadro gercekten cok iyiymis. Izlerim büyük ihtimal. Dün aksam Büsra Pekin´in bir baska filmini izlemistim, iyi denk geldi fragman. 😀

  • Ben bu Tatlım Tatlım filmini niye ilk defa görüyorum. Beyaz Show olmasa daha haberim olmazdı. Hoşuma giden oyuncular Gupse ve Şebnem var filmde :A Aylin de iyidir 😀 Büşrayı sevmem.Onun yerine Algı Eke filan olsaymış daha iyi olurmuş. 😀 Bu aralar güzel şeyler oluyor. Önce Masum da sevdiğim oyuncular toplandı şimdi de bu. Güzel film olur umarım.

Bir yorum bırakın