Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Dizi İncelemeleri Yabancı Diziler

Şubat 2016’da Yeni Sezonları Başlayacak Diziler!

Yazan Harunnn60

Şubat ayında Amerikan televizyonlarına yeniden hayat geliyor, onlarca dizi yeniden izleyicisiyle buluşmaya başlıyor. Ulusal kanallarda reyting yarışında birbirleri ile savaşırken kablolu kanallarda yarışa ufak ufak dahil olmaya başlıyor.

İşte bu ay içerisinde ekranlara geri dönecek olan diziler!

 

Young & Hungry

Konusu;

San Francisco’daki evde dönen olaylarda Gabi kirasını ödemeyecek duruma düşmektedir. İş arama merasimine başlamaktadır, Amerikanın önde gelen ünlü iş adamlarından olan Josh Kaminski’nin tam olarak baş aşçılığına girebilmek için kolları sıvamıştır. Birazcık şansın olmasıyla birlikte Gabi işe alınır… Josh ise bir konu yüzünden aralarında bozuntu vardır ve ayrılacaktırlar… Ayrıldığında ise Josh’un işi kötüye tabiri caizse tehlikeye girecektir,

3.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyuncu Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 3 Şubat

 

Baby Daddy

Konusu;

Ben, bir gün kapısında ayrıldığı kız arkadaşı tarafından bırakılan bir bebek bulur. Ne yapacağını bilemez bir haldeyken, annesi Bonnie, erkek kardeşi Danny, en iyi arkadaşları Tucker ve Riley’in yardımları ile bu sevimli kız bebeğe bakıp, onu büyütmeye karar verir.

5.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyuncu Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 3 Şubat

 

Bitten

Konusu;

Bir kurt adam tarafından ısırılarak, dişi kurta dönüşen genç ve güzel Elena, hayatını bir kurt sürüsü ile geçirmeye mahkum olur. Yıllar sonra kendine Toronto’da yeni bir hayat kuran Elena, ardında bıraktığı Stonehaven’a geri dönmek zorunda kalınca, geçmişi ve şimdiki hayatının arasında kalır.

3.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyuncu Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 12 Şubat

 

 

Better Call Saul

Konusu;

Breaking Bad spin-off’u olacak dizi, düzenbaz avukat Saul Goodman’ın Walter White öncesi maceralarını anlatıyor.

2.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyuncu Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 15 Şubat

 

Vikings

Konusu;

8. yüzyıl İskandinavya’da geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürüne hep birlikte tanık oluyoruz.

4.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyuncu Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 18 Şubat

 

 

Togetherness

Konusu;

Togetherness, birbirlerinin ilişkilerini canlı tutmak için çabalayan ve aynı çatı altında yaşayan iki çiftin maceralarını anlatıyor. İlişkilerini tekrar canlı tutmaya çalışan Brett ve Michelle’in evlerine, Michelle’in kız kardeşi Tina ve eşi Alex taşınıyor. Dizi, kişisel hayallerinin peşinden gitmeye çalışan bu dörtlünün hayatlarını ve birbirleriyle ilişkilerini ekranlara getiriyor.

2.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyuncu Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 21 Şubat

 

Girls

Konusu;

Dizide New York City’de yaşayan 20’li yaşlarda yakın arkadaşların başından geçenler anlatılmaktadır.

5.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyuncu Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 21 Şubat

 

Fresh Meat 

Konusu;

Yurt’ta yer bulamadığı için aynı evde yaşamak zorunda kalan 6 yeni ve kaldıkları evin müdavimi 1 eski öğrencinin paylaştığı büyük bir ev düşünün. İngilizlerin son yıllarda özellikle gençlik dizileri konusunda iddialı yapımlara imza attığını söylemek yanlış olmaz bu dizi de, diğerleri kadar sert olmasa da özellikle evlerinden uzak aileleri olmadan ilk yaşam tecrübelerini kazanmaya çalışan gençlerin hikayesi. Ürkek taşralılar ve çılgın şehirliler aynı gemide yol alıyor.

4.Sezon Fragmanı: TIKLA

Oyunca Kadrosu: TIKLA

Yayın Tarihi: 22 Şubat

 

-Harunnn60-

 

Yazar hakkında

Harunnn60

[IMG]http://i.hizliresim.com/7A6zjY.jpg[/IMG]

Bir yorum bırakın