Dizi & TV Haberleri

”Söz”e Youtube’dan Altın Ödül!

Yazan Yiğitt

Ekranların reyting rekortmeni dizisi ”Söz”e sürpriz ödül!

Türkiye YouTube kanalları arasında ve dizi kategorisinde tüm zamanların abone sıralamasında birinci sırada yer alan”Söz” dizisi Youtube tarafından 1 milyon abone sayısına ulaşan kanallara verilen ‘Altın Ödül’e layık görüldü. Youtube’nin Amerika’da bulunan merkezinden gönderilen ödül, Govinet CEO’su Ünal Yüksel tarafından TIMS&B CEO’su Burak Sağyaşar’a teslim edildi.

YouTube kanalında 1.4 milyon abone sayısına ulaşan ‘Söz’, ayrıca 585 milyon izleme, 5.8 milyon YouTube like ve 1.8 milyon YouTube share ile kırılması güç rekorlara imza attı.

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

30 Yorum

 • Söz'ün sosyal medyası, özellikle YouTube kanalı gerçekten çok güçlü. Bunu YouTube 'Trendler' kısmından anlayabiliyoruz zaten. Bir sürü 'Söz' dizisine ait video var o kısımda ve hepsi Söz'ün resmi YouTube kanalının paylaştığı videolar değil.

   

  Diziyi, dizinin sosyal medya ekibini ve dizinin izleyici kitlesini bu konuda tebrik etmek gerekiyor, kırılması güç istatistiksel rekorları ellerinde bulunduruyorlar. Ayrıca YouTube kanalının abone sayısı dizi bitmeden 2 milyonu geçecek gibi duruyor.

 • İlk sezondan itibaren iyi bir kitle oluştu. Sosyal medyaya büyük önem verildi ve bütün bölümler sahneleriyle birlikte kanala yüklendi. Dizi 30 bölümü de aştı. Sosyal medyadan izleyen kitlesi de geniş. Haliyle bunun meyveleri de toplanıyor.

 • Haketmediğini düşünüyorum çünkü asker dizileri gerçeklikle yakından alakası olmayan, insanları kutuplaştırmaya ve manipüle etmeye yönelik yayın yapan dizilerdir. Acilen yayından kaldırılmalı..

 • Haketmediğini düşünüyorum çünkü asker dizileri gerçeklikle yakından alakası olmayan, insanları kutuplaştırmaya ve manipüle etmeye yönelik yayın yapan dizilerdir. Acilen yayından kaldırılmalı..

   

  Diziyi izledin de mi yorum yapıyorsun? Merak ettim.

 • EDHO'yu savunma itemin. :A

   

  Çoğu diziyi bu şekilde savunuyorum doğal olarak. :A Diziyi izlemeden şu yazdıklarını nasıl düşündü, merak ediyorum. :A

 • Diziyi izledin de mi yorum yapıyorsun? Merak ettim.

  İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim, o zaman ilk bölümlerdi sanırım. Konu olarak da bu kelimeyi kullanmak istemesem dahi 'ergen' dizisi adı altında bütünleştirilmiş dizilerden biri.

 • Herşeyin en iyisini hak ediyor izlemeden önce çok ön yargılıydım , ama 10-15 günde dizinin tüm bölümlerini bitirdim gerçekten harika bir dizi , özellikle bu tarz dizilerde hem senaryo önemli hem de oyunculuklar, ayrıca dizinin çekimleri çok zor olsa gerek sonuçta 1 ev bulup çekim yapmıyorlar çekim yerleri sürekli değişiyor.

 • İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim, o zaman ilk bölümlerdi sanırım. Konu olarak da bu kelimeyi kullanmak istemesem dahi 'ergen' dizisi adı altında bütünleştirilmiş dizilerden biri.

   

  Yalnızca birkaç sahnesini izlediğin bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırmasını yapman gerçekten komik. Bir önceki mesajında da bütün asker dizilerini eleştirmişsin zaten, gerçeklikle alakası yok falan demişsin. Sürekli uzun bakışma sahneleriyle dolu aşk ve dram dizileri yapılacağına böyle farklı türlerin denenmesin hiçbir zararı yok bence.

 • Yalnızca birkaç sahnesini izlediğin bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırmasını yapman gerçekten komik. Bir önceki mesajında da bütün asker dizilerini eleştirmişsin zaten, gerçeklikle alakası yok falan demişsin. Sürekli uzun bakışma sahneleriyle dolu aşk ve dram dizileri yapılacağına böyle farklı türlerin denenmesin hiçbir zararı yok bence.

  'Ergen dizisi'ni anlamak için tüm sezonu izlemek mi gerekiyor, komik olan bu. Evet, bütün asker dizilerini eleştirdim ve hala söylediklerimin arkasındayım. Benim düşüncem, benim fikrim söylediklerimden rahatsız olan yorumumu görmezden gelir.

  Son cümlen hakkında birşey söyleyemeyeceğim, bence ile bittiği için senin fikrindir. Bana göre hiç farklı değil ve millete zararı var.

 • 'Ergen dizisi'ni anlamak için tüm sezonu izlemek mi gerekiyor, komik olan bu. Evet, bütün asker dizilerini eleştirdim ve hala söylediklerimin arkasındayım. Benim düşüncem, benim fikrim söylediklerimden rahatsız olan yorumumu görmezden gelir.

   

  Son cümlen hakkında birşey söyleyemeyeceğim, bence ile bittiği için senin fikrindir. Bana göre hiç farklı değil ve millete zararı var.

   

  Tüm sezonu izlemen gerekmiyor. Yalnızca birkaç sahneyi izleyip, bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırması yapman komik olan. En azından birkaç bölüm izlesen anlayacağım ancak öyle de değil. Seninki bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmak gibi bir şey. Ayrıca yorumunu görmezden gelmek zorunda değilim ki, saygı duyarım orası ayrı.

 • Tüm sezonu izlemen gerekmiyor. Yalnızca birkaç sahneyi izleyip, bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırması yapman komik olan. En azından birkaç bölüm izlesen anlayacağım ancak öyle de değil. Seninki bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmak gibi bir şey. Ayrıca yorumunu görmezden gelmek zorunda değilim ki, saygı duyarım orası ayrı.

  Bir dizinin nasıl olduğunu anlamak için o dizinin birkaç sahnesini izlemek yeterlidir. Bir diziye 20 dakika dayanamayanlar 3 bölümü nasıl izlesin, şimdi hangimiz daha komik acaba. Ayrıca benim ne kadar izlediğimi bilmeyerek yorum yapıyorsun, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak budur.

  Fikrime duyduğun için de teşekkür ederim 🙂

 • Bir dizinin nasıl olduğunu anlamak için o dizinin birkaç sahnesini izlemek yeterlidir. Bir diziye 20 dakika dayanamayanlar 3 bölümü nasıl izlesin, şimdi hangimiz daha komik acaba. Ayrıca benim ne kadar izlediğimi bilmeyerek yorum yapıyorsun, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak budur.

  Fikrime duyduğun için de teşekkür ederim 🙂

  Katılmıyorum, yalnızca birkaç sahnesini izlediğin diziyi beğendiğini veya beğenmediğini söyleyebilirsin, bunu anlarım. Ancak yalnızca birkaç sahnesini izlemiş olduğun bir diziye ‘ergen dizisi’ demek fazla iddialı, bunun için diziyi izlemiş olman gerekir.

  “İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim” bu senin cümlen, ilk alıntıladığım mesajına ait. Buna göre yorum yaptım.

 • Katılmıyorum, yalnızca birkaç sahnesini izlediğin diziyi beğendiğini veya beğenmediğini söyleyebilirsin, bunu anlarım. Ancak yalnızca birkaç sahnesini izlemiş olduğun bir diziye ‘ergen dizisi’ demek fazla iddialı, bunun için diziyi izlemiş olman gerekir.

  “İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim” bu senin cümlen, ilk alıntıladığım mesajına ait. Buna göre yorum yaptım.

  “İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim” her Pazartesi dizinin ilk bölümlerinin birkaç sahnesini izlemiştim demek. Buda bir diziyi tartmamı yetecek kadar süre izlediğimin göstergesi. Bana göre ergen sana göre ergen dizisi değildir. Buda zevk meselesine giriyor. Farklı zevklere sahibiz demek ki.

 • Çocukların youtube piyasasına yön verdiği bir dönemde ve cocukların çok izlediği bir dizinin kanalının başrısını ben de kutluyorum :A @Çiğdem-

  Bölümleri youtubeye yüklemeninde payı büyük , Çukur yapamıyor :A

 • Bölümleri youtubeye yüklemeninde payı büyük , Çukur yapamıyor :A

  Star tv yuzunden :T: Bizle anlaşma yaptı puhu tvye seyirci çekmek için:T: Paralel yapı ben yokken kabul etmiş :F:F

 • Star tv yuzunden :T: Bizle anlaşma yaptı puhu tvye seyirci çekmek için:T: Paralel yapı ben yokken kabul etmiş :F:F

  Aaa ne olursa olsun adalaletli olmalıyız Söz ü bu konuda kutluyorum bölümleri veriyor insanları madur etmiyor :A :A :A @Yiğitt @eskici

 • Aaa ne olursa olsun adalaletli olmalıyız Söz ü bu konuda kutluyorum bölümleri veriyor insanları madur etmiyor :A :A :A @Yiğitt @eskici

  Sizin Çukur vermiyor mu bölümleri :A

 • Yok vermiyorlar Phuda donup duruyor   :F

  Hayret İçerde veriyordu bunlar niye vermiyor çakma demesinler diye mi :A :F

 • Hayret İçerde veriyordu bunlar niye vermiyor çakma demesinler diye mi :A :F

  İçerde de vermeyi bırakmıştı bu Phu çıktıktan sonra :F Ben Sözün vermesine şaşırdım :A

  Ama youtube dısında başka yerde dizi izlenmiyor nette :A

 • İçerde de vermeyi bırakmıştı bu Phu çıktıktan sonra :F Ben Sözün vermesine şaşırdım :A

  Ama youtube dısında başka yerde dizi izlenmiyor nette :A

  YouTube en iyisi ya diğerleri fasa fiso :A

Bir yorum bırakın