Dizi & TV Haberleri

Show Tv’nin Yılbaşı Ekranı Belli Oldu!

Yazan Yiğitt

Show Tv’nin merakla beklenen yılbaşı ekranı belli oldu!

Kanalda saat 20.00’da ‘Güldür Güldür Show’ programının tekrar bölümü yayınlanacak. Tekrardan hemen sonra ise bilindiği gibi ‘Sibel Can ile Yılbaşı Özel’ programı ekrana gelecek. Yusuf Çim ile Sibel Can’ın sunumuyla ekrana gelecek olan programa Hakan Altun ve Musa Eroğlu konuk olacak. Program 22.00’da yayınlanacak.

‘Güldür Güldür Show’ tekrar bölümüyle perşembe günü 20.00’da, ‘Sibel Can ile Yılbaşı Özel’ programı ise perşembe 22.00’da Show’da!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

7 Yorum

  • ayy insanlar güldür güdür showu neden yeni bölüm değilde tekrarını izlemek zorunda örneğin şuan 22:00 itibaren kanal d beyaz showla show tv ise sibel can ile baya iyi hazırlanmış ama bunlardan önceye güldür güldür show ve ilker ayrık ile 1-0 konulsa kanal d ve show açık ara en çok ilgi görenler olurdu bu fıratı tuhaf şekilde geri çevirdiler show tv güldür güldürün tekrarını koyuyor kanal d ise cuma günü olan diziyi arka sokakları :F:F:F

  • Güldür Güldür'ün yeni bölümü olsaydı gün birinciliğine oynayabilirdi, ama şimdilik ilk 5 ile idare etmek zorunda kalacak.

  • zaten kanal olarak sıralaman kötü 1 kere olsun günü birinci bitir yok ama 4.lük kanalı resmen ya 🙁

Bir yorum bırakın