Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Show TV’den Yeni Dizi : ‘Ama Arkadaşlar İyidir’

Yazan denizz19

Show TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor ve ismi ise ‘Ama Arkadaşlar İyidir’ olacak.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstleneceği, yönetmenliğini Deniz Koloş’un, yaratıcı yönetmenliğini ise Zeynep Günay Tan’ın üstleneceği yeni dizinin senaryosunu ise son olarak Kaçak Gelinler ve Hayatımın Aşkı dizilerinin de senaristliğini yapan Ekin Atalar üstlenecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise genç isimlerden Aslı Melisa Uzun, Akın Akınözü, Su Kutlu, Hayal Köseoğlu ve İdris Nebi Taşkan yer alacak.

15 Temmuz’da çekimleri başlayacak olan Ama Arkadaşlar İyidir’in konusu ise şöyle…

Üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini anlatacak.

Kaynak : Ranini

Post Ratings:
Like
Like x 3

Yazar hakkında

denizz19

Size ne.

9 Yorum

  • Dün 'Yeni Hayat' olarak açıkladığımız dizinin detayları böyleymiş demek ki. 😀

    Valla dizi beni çok heyecanlandırdı, merakla bekliyorum. Konusu hoşuma gitti, müzik tasarımı, sosyal medya projesi, görselliği falan da sürpriz işlerden olacakmış. Gençlik dizilerini özledik diyelim, fragmanı bekliyoruz. :Z

  • @Yiğitt Show Tv de lise dizisi olacak dendiydi haber var mı ya 🙁

    Bu hafta içinde detayları çıkar diye düşünüyorum, sektörün en hızlı gelişeceği hafta. Dizi çekimleri başlıyor artık, detaylar belli olacaktır.

  • İşin içinde Zeynep Günay Tan olduğuna göre güzel olacaktır. Akın Akınözü'nü Kösem'den, Su Kutlu'yu Çalıkuşu'ndan tanıyorum, sempatik isimler. Uzun zaman sonra iyi senaryosu olan bir gençlik dizisi izleyeceğiz sanırım.

  • Umarım iyi bir iş olur, Zeynep Günay Tan'ın olması umut veriyor. Kadronun no-name olması kimilerine sıkıntılı gelebilir; ama Kavak Yelleri'nin başrolleri de dizi başlamadan önce tanınmıyordu, unutmamak lazım.

Bir yorum bırakın