Sinema Sinema Haberleri

Şeytan Tüyü’nün Afişi ve Fragmanı Yayınlandı!

Yazan Aserat

Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek olan Şeytan Tüyü’nün afiş ve fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Mustafa Üstündağ, Şükran Ovalı, Güven Kıraç, Beyti Engin, Erdal Tosun, Tuğrul Tülek, Derya Karadaş, Selen Uçer, Ayşe Melike Çerçi ve Haldun Dormen’in paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Murat Şenöy üstleniyor. Armağan Tunaboylu’nun ‘Yıldız Cinayetleri’ adlı romanından uyarlanan yapımın konusu şöyle:

Metin, aracılık yaptığı kızları semtin ağır abisi Kürdo’ya mecburen devredip emekliye ayrılır. Eski hayatına perde çekme ve platonik aşkı Neşe ile yeni bir hayat kurma hayali, komiser Asım’ın bir akşam evini basıp onu sorgu için karakola götürmesiyle suya düşer. Sermayelerinden Aynur hunharca öldürülmüştür ve Metin baş şüphelidir. Metin her ne kadar kızları Kürdo’ya devrettiğini söyleyip suçsuz olduğunu iddia etse de bir türlü Asım Komiser’i ikna edemez. Metin kurtulmak için polise ve Kürdo’ya yakalanmadan önce gerçek katili bulmalı ve suçsuzluğunu kanıtlamalıdır. Yalnız bu o kadar kolay olmayacaktır.

Şeytan Tüyü, 18 Mart’ta sinemalarda!

Fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=95rUmlpzU1g

Afiş:

 

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

Bir yorum bırakın