Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Selma Ergeç ‘Mars’ İçin Mikrofon Başında!

Yazan Aserat

National Geographic Channel’ın yeni dizisi Mars’ın Türkçe seslendirme kadrosuna sürpriz bir isim de var.

Daha önce ‘Asi’, ‘Muhteşem Yüzyıl’, Gönül İşleri’ gibi yapımlarda izlediğimiz Selma Ergeç, kanalın geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen iddialı yapımda ana karakterler Hana Seung ve Joon Seung karakterlerine hayat veren ve dış ses olarak da görev alan güzel oyuncu, “Çok emek verilmiş, harika bir belgesel seri… Mars’a gelecekte yapılması planlanan yolculuk sinema tadında ve gerçek verilere dayanarak izleyiciye sunuluyor. Serinin seslendirmesini yapmak çok keyifli, ben de her yeni bölümü heyecanla bekliyorum” şeklinde konuştu.

Space X’in kurucusu Elon Musk ve NASA’dan uzman kişiler gibi çağımızın ilham veren bilim insanlarının çalışmalarını senaryolu kısımlarıyla destekleyen yapım, 2033’te Mars’a yolculuk yapan bir koloninin yaşadıklarını konu alıyor.

Mars, yeni bölümleriyle Türkçe dublajlı olarak her Pazar 20.00’de, altyazılı olarak ise 23.00’te National Geographic’te yayınlanıyor. Öte yandan ilk bölüm bugün 14.00’te FOX’ta da ekrana gelecek.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

Bir yorum bırakın