Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Seksenler’ Gün Değiştirdi!

Yazan Aserat

TRT 1’in sevilen dizisi Seksenler’de gün değişikliği!

Başrollerini Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Serhat Kılıç, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Berat Yenilmez, İlker Ayrık, Ceyhun Fersoy, Necmi Yapıcı, Erkan Köse, Haluk Özenç, Ayberk Atilla ve Suzan Kardeş gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise Mint Productions’ın üstlendiği dizi, bundan sonra Cumartesi akşamları ekrana gelecek.

Ayrıca yapımdan bir sürpriz daha var. 8 Ekim Perşembe günü 163. bölümüyle ekrana gelecek olan Seksenler, 10 Ekim akşamı da yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Aynı gün yayınlanan Son Çıkış’ın akıbeti ise henüz belli değil.

Seksenler, yeni bölümleriyle 10 Ekim’den itibaren her Cumartesi 20.00’de TRT 1’de!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

12 Yorum

 • trt perşembe futbol maçları yayınlayacak çoğu zaman .aslında cumartesi çok iyi bir gün ama günün değişmesi diziyi nasıl etkiler bilemeyeceğim.

 • Cumartesi günleri yayınlanması dizi için kesinlikle iyi bir karar, Perşembe günü alamadığı ratingleri cumartesi günleri alabilme ihtimali var…

 • Ulan ben sizin ya Vadinin onunden cekip Kertenkelenin onune koymuslar

  ne yapsalardı beyefendi

  seksenler çoktan bitmiş bi iş fazla cıvıtmanın anlamı yok

 • ne yapsalardı beyefendi

  seksenler çoktan bitmiş bi iş fazla cıvıtmanın anlamı yok

  Filintayla yerlerini degisebilirlerdi bence.

  Bende farkindayim en son bayram bolumunu izlemistim

 • Dizi TRT standartlarına göre  ortalama reyting alıyor. Uzun sürmesi zaten beklenen bir seydi. Dizi 10 yillik bi süreci anlatıyor. Takip etmiyorim ama Cumartesi dizi içindaha iyi olacaktır

 • İlk zamanlar çok sevilmiş ve büyük ses getirmişti. Ama her zaman diyorum ki klasik TRT1 ve Birol Güven. 🙂 Tutan işi rezil edene kadar devam ettirirler..

 • perşembe günü çok karışmıştı ayoll koskoca vadi bile ab gurubunda reyting alamıyor 4 e kadar düştük seksenler ab gurubunda güçlü bir dizi kösemde gelmeden perşemebden kaçmaları iyi olmuş dahada düşerlerdi çünkü cumartesi ab gurubunda daha istikrarlı olurlar bence :-):-):-)

Bir yorum bırakın