Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

PuhuTV’nin Tanıtım Filmleri Yayınlandı!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan PuhuTV’den 3 adet tanıtım filmi yayınlandı.

En sevilen yerli dizi ve filmlerin online adresi olma amacıyla açılan dijital platformda Ay Yapım dizileri (İçerde, Cesur ve Güzel, Kara Sevda, Bana Sevmeyi Anlat, Bu Şehir Arkandan Gelecek), Star’da ekrana gelmiş olan eski-yeni yapımlar (Paramparça, Anne, Behzat Ç. vb.), TRT 1’in dizileri (Diriliş: Ertuğrul, Baba Candır vb.) ve Yeşilçam filmleri yer alıyor.

Yakında başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı ‘Fi Çi Pi’ ile ilk özgün içeriklerini sunmaya başlayacak olan platform, ücretsiz olarak kullanılabilmekte.

Siteyi ziyaret etmek için: https://puhutv.com/

https://www.youtube.com/watch?v=frfwGGBUd9M

https://www.youtube.com/watch?v=LXYPYC4d9kw

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

4 Yorum

  • Allahım şükürlerl olsun sonunda internet yayıncılığı ve içerikleri artıyor :Z 19824719825781257 saatlik dizilere son :A

  • İnternet yayıncılığının artması harika olay da puhutv nedir Allah aşkına. :A Başka isim mi bulamadınız. 😀

  • İyi bir site olmuş ancak isim olarak daha iyi olabilirdi bu platformun önceki tvyo dizi sitesi isim olarak daha iyiydi:)

  • İyi bir site olmuş ancak isim olarak daha iyi olabilirdi bu platformun önceki tvyo dizi sitesi isim olarak daha iyiydi:)

    yo yo yo tv yo puhu va 😀 😀

Bir yorum bırakın