Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Pelin Akil ‘Seksenler’ Dizisinde!

Yazan ozgur2113

TRT1’in sevilen komedi dizisi Seksenler’in kadrosuna ünlü bir isim dahil oldu.

Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, İlker Ayrık, Ceyhun Fersoy, Berat Yenilmez ve Kemal Kuruçay gibi isimlerin yer aldığı, yönetmen koltuğunda Müfit Can Saçıntı’nın oturduğu MinT Productions imzalı diziye, ilk sezonda ‘Seçil’ karakterini canlandıran ve son olarak Aile İşi dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Pelin Akil geri döndü.

Seksenler, yeni sezonuyla 24 Eylül Cumartesi 20.00’da TRT1’de.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

ozgur2113

[size=5][color=#ff0000][b]SEDEF AVCI.[/b][/color]

[/size]

12 Yorum

 • Mecburen dönmesi gerekiyordu zaten, dizinin bu zamanları gösterilirken İlker Ayrık'ın eşi rolündeydi.

 • Pelin seksenlerden ayrildi ve ondan sonra girdigi diziler bir turlu basarili olmadi. döndu dolasti seneler sonra yine seksenlere geri döndu.

 • Zaten gelecekte evliydi. 😀 O yüzden bir şekilde diziye geri dönmesi lazımdı. Tekrardan dönmesi güzel olmus.

 • Pelin Akil'in çok önceden dönmesi gerekiyordu ve en sonunda geri dönüyor. Mâlum eski bölümlerde İlker Ayrık ile sahneleri vardı ve gelecekte evlilerdi. Dönmesi dizi adına da, kendi adına da iyi olmuş. Hayırlı olsun. 🙂

 • Seksenler'de bu sezon 15 Temmuz darbesi işlenecek o yüzden 2016'ya sık sık dönecekler, Pelin Akil'in diziye dönmesi şaşırtan bir gelişme olmadı. Şimdi öbür adamın da dönmesi lazım adını unuttum.

 • Seksenler'de bu sezon 15 Temmuz darbesi işlenecek o yüzden 2016'ya sık sık dönecekler, Pelin Akil'in diziye dönmesi şaşırtan bir gelişme olmadı. Şimdi öbür adamın da dönmesi lazım adını unuttum.

  Niyazi var zaten oyuncu degisti

 • Niyazi var zaten oyuncu degisti

  Şimdi baktım da dedin gibi Vural Çelik yerine başka bir adam gelmiş Niyazi olarak, ben o adamı başka bir karakter sanıyordum. 😀 Keşke ayrılmasaymış seviyordum konuşmalarını falan. 🙁

 • Şahsen yeni bir dizide olmasını isterdim ama burada da hikaye gereği görünmesi gerekiyordu hayırlı olsun.  🙂

Bir yorum bırakın