TV'de Ne Var? Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Pek Yakında’ TV’de İlk Kez TV8’de!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz yılın en çok izlenen yapımlarından biri olan Pek Yakında, TV’de ilk kez tv8 ekranlarında!

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrollerini Tülin Özen, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Hare Sürel, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Ataberk Mutlu, Ayşen Gruda ve Ülkü Duru gibi isimler ile paylaştığı yapımın konusu ise şöyle:

Hayatını korsan DVD’cilik ve beraberindeki birtakım kanunsuz işlerle kazanan Zafer, bir gün karısından büyük bir posta yer ve anlar ki bu işleri bırakmazsa evliliği bitecekir. Kanunsuz işlere zinhar tövbe eden Zafer, ailesini geri kazanmak için figüranlık yaptığı eski ‘oyunculuk’ günlerine geri döner. Amacı o günlerden gelen sinemacı dostlarıyla yeniden bir ekip oluşturmak ve 1970’lerden beri çekilememiş fantastik bir proje olan “Şahikalar-Kötülüğün Sonu” adlı filmi içekmektir. Fakat kurduğun ekibin yetenekleri de bir notkada gelir takılır. Şimdi hepsini eğlenceli, komik ve bir o kadar da duygusal bir macera bekler.

Pek Yakında, TV’de ilk kez Perşembe 20.00’de tv8’de!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

1 Yorum

Bir yorum bırakın