Genel

Pastel Film’den Yeni Dizi: “Bir Deli Sevda”

Yayın hayatını sürdüren “O Hayat Benim” ve “Kalbimdeki Deniz” projelerinin sahibi Pastel Film’den yeni dizi: “Bir Deli Sevda”.

Zorluklarla sınanan bir aşkın anlatıldığı ve Hakan İnan’ın yönetmenliğini üstleneceği dizinin başrollerinde ise Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri gibi dizilerde rol alan Kaan Yıldırım ile Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı, Göç Zamanı ve Familya’da rol alan  Cansu Tosun yer alacak.

Bir Deli Sevda, yakında Fox’ta başlıyor!

 

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

12 Yorum

  • Fox resmen seyirciyi umursamadan şansa izlenirse devam eder mantığını anlamıyorum ama yapimcilarin da buna izin vermesini hiç anlamıyorum

  • Pastel Film'in 2 dizisi var biri gün 1.si diğeri kaç sezondur devam eden başarılı bir dizi.

    Bu diziye gelecek olursak başroller başrolü kaldıracak potansiyelde değil üzgünüm. Ama senaryo iyi olursa başrol çok etkili olmuyor ki Pastel Film dizi işinden anlıyor bence. 🙂

  • FOX'tan her gün yeni dizi haberi gelmesi sıktı. Tabii daha beteri yeteneksiz ve donuk Cansu Tosun'a inatla başrol oynatılması. Mimiksizliğiyle Familya'yı mahvetti resmen.

  • Kaan Yıldırım'a dram ağırlık diziler oynatmayın. O adam dramdan çok komedi-romantik komedi işlerinde daha iyi bana göre.

  • İkisi uyumlu ama oyunculuk konusunda ikisi de malesef olmaz . Eksikler daha. Gerçi Kerem Cemin dizisini tutturan bir yapım var orası ayrı.

  • Ikisini de başarısız buluyorum. Israrla başrol alabilmeleri şaşırtıyor. Tutacağını sanmam ama Pastel film ve Fox ortaklığı şaşırtabilirde.

Bir yorum bırakın