Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Paramparça’ Setinde Sular Durulmuyor!

Yazan Aserat

Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça setinde sular bir türlü durulmuyor.

Kulislerde Bolu-Yedigöller’de gerçekleşen çekimlerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya arasında ciddi bir tartışma yaşandığı, bu tartışma sebebiyle Yedigöller çekimlerinin planlanandan önce bitmesi, oyuncuların ilk sezondan beri senaryodan şikayetçi olduğu, bölüm sürelerinin uzaması nedeniyle sorunların yaşanması, bazı oyuncuların çalışma saatlerini durmadan esnetmesi ve kişisel sebeplerle çekimleri aksatması yüksek sesle konuşulanlar arasında.

Öte yandan başrol oyuncularından birinin “Senaryoda sadece kendi sahnelerimi okuyorum, midem kaldırmıyor” demesi ve çekim mekanlarına yakın olan lokantalarda yaşanan sorunların garsonların gündem maddesi olmasının yanı sıra aralarındaki tartışma nedeniyle Yeşilçay ve Petekkaya’ya bir süredir ortak sahne yazılmadığı belirtiliyor.

İşleri karıştıran asıl olay ise Nurgül Yeşilçay’ın Endemol ile yaptığı son toplantıda diziden ayrılmak istediğini açıklaması olmuş. Kulislerde bu krizin aşılamaması durumunda Gülseren karakterinin ortalama 6-7 bölüm içinde hikayeden ayrılması gündemde.

Paramparça, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00’de Star’da!

Kaynak: Ranini.tv

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

 • Erkan Petekkaya'da nedense dizilerde böyle yaptığı polemiklerle anılıyor hep. Nurgül Yeşilçay'ın işine ne kadar önem verdiğini her yapımcısı söylüyor zaten. Eğer bu diziden ayrılmak istiyorsa demek ki sette kendini gerçekten çok huzursuz edecek bir şey yaşamış olmalı. Veya haberde geçtiği gibi çok uzun süredir yaşıyor ve bardak artık taşmış…

  Yine de umarım sorunlar halledilir ve böyle başarılı bir iş güzel bir şekilde son bulur…

 • Dizi tam da 9 ratingi yakalamıştı. Kendi sahnelerim dışındaki bölümleri okumuyorum diyen kim acaba. Bence senaryo geyet iyi toparladı. Nurgülün ayrılmasını senaristler olumlu yönde bile kullanabilirler bence.  Zira gülseren karakteri bir türlü sevilemedi. Ama ayrılmasını istemem.

 • Her ne olursa olsun çok iyi para kazanıyorlar nasıl yine memnun olmuyorlar anlamıyorum? Çalışma şartları ağır diyorlar peki madenciler ne yapsın? başrol de ki oyuncular arasında tartışma varmış peki bir işçi patronunu sevmediği halde sırf maaşı için katlanıyor ya o adam ne yapsın? Bunların sebepleri çok komik bence. 🙂

 • Keşke çıksa Nurgül Yeşilçay da keyifle izlesem zaten herkes Dilara'yı seviyor, gerek yok Gülseren varoşuna :Z

  Gülseren karakteri dizideki catismayi saglayan karakterlerden biri cikarsa reytinglerde dusus olur

 • Boşa değildir bu kadar laflar demek ki var bir şeyler.

  Nurgül Yeşilçay ayrılırsa dizi 10 bölüm falan devam edip biter, umarım olmaz tabi.

Bir yorum bırakın