Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ni Bu Yıl Kimler Sunacak?

Yazan Aserat

Bu yıl 43. kez düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin sunucuları belli oldu.

Televizyon ve müzik alanlarında en iyi isimlerin seçileceği ödül töreninin sunuculuğunu yakında yeni şovlarıyla ekrana geri dönmeye hazırlanan Okan Bayülgen ve bu aralar ‘Seksenler’de rol alan güzel oyuncu Pelin Akil üstlenecek. Öte yandan daha önce Hürriyet’in internet sitesinden yayınlanacağı belirtilen organizasyon, önceki senelerde olduğu gibi yine Kanal D’den canlı olarak ekrana gelecek.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, canlı yayınla 13 Kasım Pazar 19.45’te Kanal D’de!

https://www.kanald.com.tr/pantene-altin-kelebek-odul-toreni-2016

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

6 Yorum

  • aaa süper oldu vlla zaten kaç yıldır kral tv müzik ödülleri yapılmıyor bir elimizde altın kelebek kalmıştı ayoll canlı olmayacak diye hevesim kırılmıştı müzik ödülleri yönünden bekliyorum Mustim en iyi pop erkek dalında yarışıyor  umarım ödül törenine katılır 3 muhteşem şarkıyla son yılların en iyi single albümlerinden birini çıkardı inş kazanır mustim kazanamazsada serdar bey kazansın ama şu murat boz kazanmasın adını bilen yazsın dısında bomboş bir albüm çıkardı  torpille şuna vermezler inş gönlüm Musti ve Serdar beyden yana  :A :A :A

Bir yorum bırakın