Sinema Sinema Haberleri

Pamuk Prens’in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Yazan Aserat

Yeni sezonun iddialı yapımlarından Pamuk Prens’in vizyon tarihi belli oldu.

Başrollerini Tamer Karadağlı, Arzu Balkan, Birol Güven, Şoray Uzun, Pınar Altuğ, Müfit Can Saçıntı, Hamdi Alkan, Haluk Özenç, Onur Sermik, Emel Müftüoğlu, Yağmur Atacan ve Deniz Oral gibi isimlerin paylaştığı; yönetmenliğini Birol Güven ve Hasan Tolga Pulat’ın, yapımcılığını ise Mint Productions’ın üstlendiği film kadrosundaki tüm isimlerin kendilerini oynadığı ilginç bir kara komedi olma özelliğini taşıyor.

Pamuk Prens, 7 Ekim’de sinemalarda!

https://www.youtube.com/watch?v=B6OoR5T_EwU

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

  • kadın düşkünü olarak gösterilmesi hoşuma gitmedi , türkiyenin hali ortada çok aşırı şekilde taciz  , tecavüz bunların iyice suyu çıkmış durumda ama türk dizileri olsun türk filmleri olsun hala kadınları obje olarak göstermeye devam ediyor bunu en azından şu dönemlerde biraz bıraksalar yani tacize , tecavüze yatkın olan kişileri piskolojik olarak tetikliyoruz kadınlar okadar basit ve eşya olarak gösteriyoruzki dizi ve filmlerde sonra erkeklerin kadınlara bakış açısı neden öyle deniyor  bu filmin fragmanı cahil erkekleri etkilemeye yeter bizim ülkemizde cahillik zaten diz boyu ben bir kadın olarak rahatsızım bu durumdan :?::?::?:

  • Gişede iş yapacağını düşünmüyorum. Uzun süre önce fragman yayınlandı da nedense bir düsemedi nete.

    Neyse bol gişeli olsun. 🙂

Bir yorum bırakın