güncel haberler

Özgecan’ın Ölüm Yıl Dönümünde Nihat Doğan’a Büyük Şok!

Yazan Yiğitt

Özgecan Aslan’ın ölüm yıl dönümünde Nihat Doğan’a büyük şok!

Nihat Doğan, Özgecan Aslan’ın ölümünün ardından “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın.” yazmıştı.  Doğan, çok tepki çeken bu tweet yüzünden kendisini eleştiren iki magazinci Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’a tazminat dava açmıştı. Gerekçesi de şuydu: “Onlar yüzünden Survivor’a gidemedim. 600 bin TL’den mahrum kaldım.”

Mahkeme, “Tanınmış bir kişi olarak sosyal medyadaki paylaşımlarının sonuçlarını ön görmesi gerekirdi. Bir şeyleri kaybettiyse sorumlusu kendisidir” diyerek davayı reddetti. (Hürriyet)

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

10 Yorum

 • Olması gereken olmuş. Aslında kendisinin toplumda barındırılmaması gerekiyor. En ağır ceza neyse onun verilmesi gerekiyor.

 • Bu adamın hala gündeme gelmesinden, televizyonlara çıkarılmasından nefret ediyorum. RTÜK küçük çocukların etek boylarıyla uğraşacağına şöyle gereksiz insanlara ekran yasağı getirse de bir işe yarasa.

 • Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın.

  Bu zihniyetteki insanlardan utanıyorum. Bu nasıl bir mantıktır. Sapiklarin var olmasına laf etmiyor ama kıza laf çarpıyor.

  Bir de elestirenlere dava mi açıyor pez.venk.

 • Adam hala paranın derdinde zaten pişman olduğuna özür dilemesine hiç inanmamıştım :?::?::?:

   

  600 bin TL'den mahrum kaldım.''

 • Hakimin vicdanına sağlık :Z Utanmaz ben öyle demek istemedim etmedim diye yırtınıyordu. Mahkemeye bi de parayı mı bahane etmiş?

   

  Kızın ölüm yıldönümünde yine Nihat Doğan'ı ekrana süren Acun'a da pess!!!

Bir yorum bırakın