Genel

Onur Ünlü’den ‘Dudullu Postası’ Geliyor!

Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim ve son olarak Beş Kardeş dizilerinin yönetmenliğini yapan Onur Ünlü’den ‘Dudullu Postası’ geliyor!

Serkan Yılmaz tarafından Penguen‘de yayınlanan eğlenceli bir köşe Dudullu Postası, dizi oluyor. Onur Ünlü’nün ”Biraz da gülmesek mi arkadaş” notuyla paylaşımı şöyle:

Biraz da gülmesek mi arkadaş.

A photo posted by Onur Ünlü (@onurunlutheofficial) on

Yapımcılığını Ünlü’nün senarist yapımcı eşi Funda Alp’in üstleneceği dizinin başrolünde ise Ali Atay’ın yer alması bekleniyor. Zira Alp sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ali Atay, Serkan Yılmaz ve Yiğit Sertdemir gibi isimleri etiketledi.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

11 Yorum

 • Onur Ünlü varsa her türlü izlerim 🙂  Bu arada Ali Atay, Haluk Bilginer ile bir diziye başlamayacak mıydı?

 • Onur Ünlü varsa her türlü izlerim 🙂  Bu arada Ali Atay, Haluk Bilginer ile bir diziye başlamayacak mıydı?

  Masum dizisinden bahsediyorsun, o dizi çekildi bile. 60 dakikalık 8 bölümden oluşuyor, mini dizi yani. 🙂

 • Eğer TRT'de yayınlanmazsa (ki L&M davasından olur mu bilmem) maksimum 13 bölüm. Bu adamın yaptıkları bizim milletimize fazla geliyor…

 • Bir ara Görünen Adam dediler 1 yılı geçti ses yok. :A Sonra Burak Aksak 50 Metrekare dediler ondan da ses seda yok. @batuhankaralar ın dediği gibi Kırık Kalpler Bankası dendi aylar oldu çekileli filmden de ses yok. :A Bu ekip niye bu kadar bekletiyor bizi arkadaş kafayı yedik beklemekten. :A

   

  Onur Ünlü'nün yaptığı ve yapacağı herhangi bir işi merakla beklemek ve izlemekten başka bir şey yapamam, içim el vermez. Bu işi de bizim standartlarımızın çok üzerinde ve kaliteli olacaktır ve yine reyting almayacaktır. Bizim izleyicimize çok fazla bir bakış açısı var adamın. Neyse biz yine beklemeye devam. 🙂

 • Onur Ünlü ve Ali Atay varsa ben de varim yine efsanebir dizi olacagindan eminim umuyorum Trt de yayinlanir ve uzun süre devam eder 😀

 • Dudullu Postası'nı Penguen'deki ilk zamanlarından beri takip ederim, Serkan Yılmaz'ın adını duyuran köşedir. Onur Ünlü gibi bir dehayla işbirliği yapması iyi olmuş, sanmıyorum ama umarım sonuç hüsran olmaz.

 • BluTV'de falan olsaydı devamı için iyi olurdu, bugünün ulusal kanallarında 13 bölümden fazla yayınlanabileceğini sanmam.

 • Dudullu Postası'nı bir ara baya takip etmiştim. Onur Ünlü ve Ali Atay isimleri de olunca merakla bekleyeceğim işlerden biri çıkmış oldu.

Bir yorum bırakın