Sinema Sinema Haberleri

Official Secrets Filminin Kadrosu Netleşti!

Marcia ve Thomas Mitchell ikilisinin ”The Spy Who Tried To Stop A War: Katherine Gun and The Secret Plot to Sanction the Iraq Invasion” isimli çok satan kitabından uyarlanan Official Secrets’ın kadrosu netleşti.

The Other Boleyn Girl ve Mandela: Long Walk to Freedom filmlerinin yönetmeni Justin ChadwickCasusluk’in yönetmen koltuğunda oturacağı casusluk ve gerilim içeren filmin oyuncu kadrosu Hollywood’un en önemli yüzlerini barındırıyor.

Şöyle ki; Sir ünvanına sahip olan Anthony Hopkins, Star Wars The Force Awakens’ın da etkisiyle oynadığı filmler ile tüm zamanların en çok gişe yapan aktörü Harrison Ford, Sherlock, Fargo ve Hobbit gibi çok sevilen yapımlarda rol alan Martin Freeman, Game of Thrones dizisinin Margaery Tyrell’i Natalie Dormer ve Avengers: Age of Ultron’un Jarvis’i Paul Bettany filmin resmi olarak kadrosunda yer alacağı açıklandı.

Film, Irak işgali sırasında gizli bir belgenin meydana çıkarılmasıyla ortaya çıkan olayları konu alıyor. Official Secrets’in hazırlıklarına Mayıs ayında İngiltere’de başlanacak.

CZ5xUZdWIAA1x5e

Yazar hakkında

sürgünüm

Bir yorum bırakın