Dizi & TV Haberleri

Ocak Ayına da ‘Kanal D’ Damga Vurdu!

Yazan Yiğitt

2017 yılına damga vuran Kanal D, yeni yıla hızlı başladı!

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, yeni yılın ilk ayının televizyon raporunu çıkardı. Ajans Press’in incelemesine göre medyanın en çok konuştuğu televizyon kanalı bin 10 yazılı basın haberiyle adından söz ettiren Kanal D oldu. Kanal D’yi 991 haberle ATV takip ederken, Show TV 730, Star TV 673, NTV 570 haberle en çok habere konu olan kanallar oldu.

En çok konuşulan dizi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. EDHO’yu sırayla Diriliş Ertuğrul, Vatanım Sensin, Ufak Tefek Cinayetler, Bizim Hikaye ve Çukur takip etti.

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

17 Yorum

 • Arka Sokaklar farkı diyoruz biz buna 🙂 bu arada @Yiğitt bin 10 yerine 1010 yazsan daha rahat görülür. Zira başlık olmasa belki o detayı es geçecektim.

 • Arka Sokaklar farkı diyoruz biz buna 🙂 bu arada @Yiğitt bin 10 yerine 1010 yazsan daha rahat görülür. Zira başlık olmasa belki o detayı es geçecektim.

  Aynen, düzenledim o kısmı. 😀

   

  Kanalın en çok konuşulan dizisi Vatanım Sensin, AS ortada yok. :A

 • Aynen, düzenledim o kısmı. 😀

   

  Kanalın en çok konuşulan dizisi Vatanım Sensin, AS ortada yok. :AArka Sokaklar varken Vatanım Sensin de ne oluyor 🙂 kanalla özdeşleşmiş bir diziyiz. Hatta bizim yayın süremiz kadar ömrü olamayan kanallar bile var 🙂

 • Ocak ayında her kanal şov yapmış zaten kaybeden kanal yok:A

  Ama birinci olan tek KANAL D var, tebrik etsene. :A

 • Ama birinci olan tek KANAL D var, tebrik etsene. :A

  Fox Star ATV hepsi birinci olmuş öyle diyorlar :A :A

 • Konuyu okusana…

  Okudum zaten Kanal D internet konuşulmasıyla birinci olmuş ama diğerleri de reytinglerle birinci olmuş o yüzden dedim zaten kaybeden kanal yok diye :A

 • Okudum zaten Kanal D internet konuşulmasıyla birinci olmuş ama diğerleri de reytinglerle birinci olmuş o yüzden dedim zaten kaybeden kanal yok diye :A

  Kanal D reytinglerde de başarılı aslında ama nedense birinci değiliz, anlayamadım. Yakında onu da duyururlar inşallah. :Z

 • Kanal D reytinglerde de başarılı aslında ama nedense birinci değiliz, anlayamadım. Yakında onu da duyururlar inşallah. :Z

  Yeni diziler lazım size elinizdekiler yeterli değil gibi :A

 • Yeni diziler lazım size elinizdekiler yeterli değil gibi :A

  Yakında İnsanlık Suçu, Fatih ve Boğaziçi Rapsodisi geliyor. Yeni sezona Avcı ve daha adını duyurmadığımız bombalarımız var. :Z Engin Akyürek, Elçin Sangu, Burçin Terzioğlu, Barış Falay'ımız var. :bhr:

 • Yakında İnsanlık Suçu, Fatih ve Boğaziçi Rapsodisi geliyor. Yeni sezona Avcı ve daha adını duyurmadığımız bombalarımız var. :Z Engin Akyürek, Elçin Sangu, Burçin Terzioğlu, Barış Falay'ımız var. :bhr:

  Vaayyy Avcı dizisi sizdeyse ben de sizdeyim o zaman gelecek sezon :A

 • Reytinglerde STAR-FOX damga vuruyor, size de anca böyle şeyler kalıyor cnm.

  Pazartesi, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri Kanal D ful zirvede tatlım. :bhr: FOX'u ben salı ve perşembe dışında reytinglerde göremiyorum?

 • Pazartesi, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri Kanal D ful zirvede tatlım. :bhr: FOX'u ben salı ve perşembe dışında reytinglerde göremiyorum?

  Pazartesi 2 dizinin gerisinde. 🙂

  Perşembe zaten baya düştü VS. Totalde zaten 4 alıyor.

  Cuma ok Total iyi.

  Cumartesi nalaka? :F

  Pazar da 5-6 en fazla o da 2-3. sırada. :A

   

  Cnm galiba artık bu reytinglerle avunuyorsunuz tüm kanalcak. :F[DOUBLEPOST=1518014115][/DOUBLEPOST]

  Pazartesi, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri Kanal D ful zirvede tatlım. :bhr: FOX'u ben salı ve perşembe dışında reytinglerde göremiyorum?

  FOX Pazar da var. :A

  Cumartesi de iyi. :A

 • Hiçbir dizisini izlemediğim Kanal D ve Atv'nin bu sezon çok başarılı olduklarını düşünmüyorum. Özellikle Kanal D bu sezonki iddiasıyla hayal kırıklığına uğrattı.

  Ama gel gelirsek Siyah Beyaz Aşk ve Vatanım Sensin bu haberdeki en önemli etkenler. Ikisi de AB dizisi olduğu için çok konuşuluyor ve gerçekten tebriği hak ediyorlar.

Bir yorum bırakın