Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

Ocak 2016’da Geri Dönen Yabancı Diziler

Noel ve yeni yıl döneminde izlediğim diziler bitti diye sakın üzülmeyin. Sevdiğimiz bir çok dizi Ocak ayında yeni sezonlarıyla ekranlara dönüyor. İşte Ocak’ta yeniden merhaba diyeceğimiz diziler;

Bu ay içerisinde yeni başlayacak dizileri bakmak için şu başlığı kullanabilirsiniz:

http://fav10.net/forum/threads/ocak-2016da-ba%C5%9Flayacak-yabanc%C4%B1-diziler.253546/

Galavant

GALAVANT - "Aw, Hell, the King" - Desperate to raise an army and storm Hortensia, Galavant and King Richard return to his former castle to find the village thriving, now that they've found democracy. The discovery leads Richard to have an identity crisis now that his people don't need him. Galavant uses a town hall meeting to recruit fighters from the village, but the volunteers are in short supply. In Hortensia, an evil wedding planner named Wormwood poisons Isabella's mind with an enchanted tiara, intent on making her help him take over the kingdom. Meanwhile, Madalena threatens Sid with death unless he helps Gareth overcome his guilt-ridden nightmares about betraying Richard on "Galavant," airing SUNDAY, JANUARY 10 (8:00--8:30 p.m. EST) on the ABC Television Network. (ABC/Angus Young) TIMOTHY OMUNDSON, JOSHUA SASSE

Başarılı bir ilk sezon geçiren müzikal komedi dizisi Galavant ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizi, ismi Prens Galavant olan bir adamın hayatının aşkını kaybetmesiyle başlıyor. Joshua Sasse, Timothy Omundson, Vinnie Jones, Mallory Jansen, Karen David ve Luke Youngblood gibi isimlerin rol aldığı diziye ikinci sezonda ünlü şarkıcı Kylie Minogue konuk olacak.

Tarih: 3 Ocak

Kanal: ABC

It’s Always Sunny in Philadelphia

 20667977

Philadelphia kentinde bir bar işleten dört genç arkadaşı konu edinen, televizyon tarihinin en uzun soluklu komedilerinden biri olan It’s Always Sunny in Philadelphia,  11. sezonuyla geri dönüyor.

Dizinin başrollerini  Charlie Day, Rob McElhenney, Glenn Howerton, Kaitlin Olson ve Danny DeVito paylaşıyor.

Tarih: 6 Ocak

Kanal: FXX

Mike & Molly

MikeMolly

Yayın hayatına 2010’da başlayan dizide Melissa McCarthy ve Billy Gardell başrollerde yer alıyor. Ve son olarak 6. sezonu yayınlanacak. Dizinin son sezonu ise 13 bölümden oluşacak.

Tarih: 6 Ocak

Kanal: CBS

 Shameless

shameless-genel20-1000x600

William H. Macy ile Emmy Rossum ikilisinin başrolde yer aldığı Shameless’ın yeni sezonu, öncekiler gibi 12 bölümden oluşacak. Dizide Gallagher Ailesi’nin maceraları konu ediliyor. Altı çocuk ve bir babadan oluşan bu ailenin başına bazen komik, bazen üzücü, bazen de şaşırtıcı olaylar geliyor.

Tarih: 10 Ocak

Kanal: Showtime

Agent Carter

Agent-Carter-poster-header

Captain America filminin spin-off’u olarak ortaya çıkan Agent Carter ikinci sezonuyla geri dönüyor. Yeni sezon kadrosunda Hayley Atwell, James D’arcy, Enver Gjokaj, Bridget Regan, Lyndsy Fonseca, Dominic Cooper, Wynn Everett, Currie Graham, Reggie Austin ve Lotte Verbeek gibi isimler yer alıyor.

Tarih: 19 Ocak

Kanal: ABC

The 100

the-100

Kendine ait bir hayran kitlesi edinen bilim kurgu dizisi The 100, üçüncü sezonuyla geri dönüyor.

Kadrosunda Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Averopoulos, Paige Turco, Henry Ian Cusick ve Isiah Washington gibi isimleri barındıran yapım, 97 yıl önceki nükleer savaşın ardından Dünya’ya ilk kez ayak basan 100 genç mahkumun hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

Tarih: 21 Ocak

Kanal: CW

Black Sails

134067.jpg-rx_640_256-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Zeki ve karizmatik korsan Kaptan Flint ve mürettebatının maceralarını merkezine alan korsan temalı dizi, 3 sezonuyla geri dönüyor.

Yeni sezonda ise Nassau’yu yeniden ele geçirme mücadelesine tanıklık edeceğiz. Kara Sakal ve orduların da işin içine girmesiyle Kaptan Flint’i zorlu bir mücadele beklediği kesin.

Bu sevilen yapımını başrollerini Toby Stephens, Zach McGowan, Luke Arnold, Hannah New ve Jessica Parker Kennedy gibi isimler paylaşıyor.

Son olarak dizinin 4. sezon onayını aldığını da hatırlatalım.

The X-Files

x-files-2016-700x467

Dizi dünyasının efsane yapımlarından The X-Files onuncu sezonuyla ekranlara dönüyor. Bu heyecan verici yapımda rolleriyle bütünleşen Gillian Anderson (Scully) ve David Duchovny (Mulder) televizyonun en iyi ikililerinden biri olarak da hafızalara kazınmıştı.

Tarih: 24 Ocak

Kanal: FOX

 

Yazar hakkında

sürgünüm

Bir yorum bırakın