Dizi & TV Haberleri

NTV Spor Evine Dönüyor!

Yazan Yiğitt

Satılmasının ardından akıbeti merak edilen NTV Spor’un geleceği netleşti!

Discovery Communications, Türkiye’de Doğuş Yayın Grubu’ndan NTV Spor’un ulusal yayın frekansını satın aldığını açıkladı. ‘D-Max’ ismiyle izleyici karşısına çıkacak olan kanal, satın alma ile ilgili gerekli kapanış koşulları sağlandıktan ve işlemler tamamlandıktan sonra erkeklere yönelik yeni bir eğlence kanalına çevrilecek.

NTV Spor ise bundan sonra yayın hayatına NTV’de devam edecek. NTV Spor’un yayın içeriği yeni düzenlemeler ile birlikte NTV’de devam edecek.

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

6 Yorum

 • Başlı başına bir spor kanalında tamamen yer kaplayan programlar, şimdi haber kanalına nasıl sığacak bilemiyorum, göreceğiz zamanla.

 • NTVSpor’un öne çıkan üç programı vardı, kalan programlar genellikle günü doldurmak amaçlıydı. Bu üç program sabah yayınlanan, Mehmet Demirkol’un bulunduğu Spor Servisi, Rıdvan Dilmen’li %100 Futbol ve Kırmızı Çizgi.

  Spor Servisi, NTV’nin gündüz kuşağında yayınlanabilir. Zaten 40-50 dakika civarlarında bir süresi var.

  %100 Futbol, NTV ve NTVSpor ile ortak yayınla ekrana geldi uzun süre. Şimdi yine benzer şekilde yalnızca NTV’de yayınlanmaya devam edebilir.

  Kırmızı Çizgi ise sosyal medyada çok ilgi gören bir program, yayınlandığı zaman hep TT listesinde bulunuyor. Zaten haftanın her günü ekranlara gelen bir program değil, bu yüzden haftasonu kendisine yer bulabilir kendisine NTV’de.

  Geriye kalan NTVSpor programlarının devam edeceğini düşünmüyorum.

 • Önce NTV Spor'u daraltma politikasına gittiler, daha sonra sattılar. En sonunda da o daraltma politikasında arta kalanları NTV'ye aktaracaklar. Her şeyin bir sonu varmış, NTV Spor'un da sonu geldi işte. En azından bazı programlar devam edecek, o bile iyi.

Bir yorum bırakın