Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

NBC’de 2 Dizinin Akıbeti Daha Belli Oldu!

Yazan Aserat

Amerika’da yayın yapan ulusal kanallardan NBC, devam edip etmeyeceği belli olmayan son iki dizisi için kararını verdi.

Başrollerini Nicholas D’Agosto, John Lithgow, Jayma Mays, Steven Boyer, Sherri Shepherd ve Krysta Rodriguez’in paylaştığı komedi dizisi ‘Trial & Error‘ her ne kadar reytinglerde başarı sağlayamasa da aldığı olumlu yorumlar ve yüksek olmayan maliyeti sayesinde 2. sezon onayı almayı başardı.

Hali hazırda yayınlanmaya devam eden ‘Chicago Fire’, ‘Chicago P.D.’ ve ‘Chicago Med’den oluşan serinin 4. halkası olan ‘Chicago Justice‘ ise onlar kadar şanslı olamadı ve fena olmayan reytinglerine rağmen ilk sezonun ardından iptali gördü.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

  • Chicago serisine bide justice mı eklemişler :F @destere bu dört seriyi izleteceksin 10 sezon arka sokakları izlemiş gibi olacak :F @pompy'ye de tercüman bulmuş  olcaz:A

    fire haricinde chicago molped de mi varmış 🙂  bir dizi daha vardı öyle CSI  mayami, CSI nevyork, CSI washington, CSI bursa, CSI adıyaman öyle devam ediyordu nereye kadar gitti bilemiyorum 🙂

  • Trial & Error'ün onay alması şahane oldu. Müthiş bir dizi, umarım yeni sezonu da iyi olur. 🙂

Bir yorum bırakın