Sinema Sinema Haberleri

Müslüm Gürses’in Hayatı Film Oluyor!

Yazan Aserat

Türk müziğinin başarılı sanatçılarından biri olan Müslüm Gürses’in hayatı beyazperdeye taşınıyor.

Yapımcılığını Dijital Sanatlar’ın, yönetmenliğini ise Ketche’nin üstleneceği filmde Gürses’i Timuçin Esen, hayat arkadaşı Muhterem Nur’a da Zerrin Tekindor hayat verecek. Kadrosunda Bergüzar Korel, Güven Kıraç ve Erkan Can’ın da yer alacağı filmin senaryosunu ise ünlü yazar Hakan Günday kaleme alacak.

Öte yandan Nur filme destek olduğunu şu sözlerle açıkladı:

“Müslüm’ün filminin ben hayattayken çekilecek olmasından dolayı çok ama çok mutluyum. Oyuncu seçimlerine hiç karışmadım. Zaman geçiyor, film bir an önce çekilsin yeter. Müslüm’ü canlandıracak olan Timuçin Esen çok iyi bir oyuncu. Rolün altından başarıyla kalkacağına inanıyorum. Çok doğru bir tercih olmuş. Zerrin Tekindor da çok güçlü bir oyuncu. Bana çok benzemiyor ama zaten illa çok benzemesi de gerekmiyor. Takdir ettiğim asil bir kadın. Bütün film ve dizilerini izledim. Rolü de çok güçlü oyuncu olduğu için yönetmen ona vermiştir. Kendisine başarılar diliyorum. Filmin çok başarılı olacağına inanıyorum ve tam destek veriyorum.”

Nur, film vizyona girdikten bir yıl sonra hayatının dizi olarak çekileceğini de belirtirken kendisini canlandıracak oyuncuların Beren Saat, Özgü Namal, Gökçe Bahadır, Nurgül Yeşilçay ve Funda Eryiğit gibi isimler arasından seçilmesini istediğini açıkladı.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

Bir yorum bırakın