Dizi & TV Haberleri

‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de Yönetmen Değişikliği!

Yazan Yiğitt

Tims Productions’un yapımcılığını üstlendiği ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de yönetmen değişikliği!

30. bölümüyle sezon finali yapan ve yeni sezonda yeni konseptiyle ekrana gelecek olan ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’ dizisinde yönetmen değişikliği yaşandı. Dizinin yönetmenliğini yapan Mert Baykal, Yağız Akaydın ve Deniz Koloş’la yollar ayrıldı. Onların yerine ise daha önce Tims ile anlaşma yaptığını duyurduğumuz Çağatay Tosun getirildi.

Yeşilçay, İmzayı Bu Hafta Atıyor!

Dizinin yeni sezonu için Beren Saat ile yolların ayrıldığı ve yerine Nurgül Yeşilçay’ın geleceği açıklanmıştı. Yeşilçay’ın bu hafta içerisinde imzayı atacak ve dizinin yeni Kösem’i olacak.

BEREsadasdsag

Mehmet Günsür, Rolü Kabul Etmedi!

Dizide ‘Hazerfen Ahmet Çelebi’ rolünü Mehmet Günsür’ün canlandıracağı açıklanmıştı. Fakat Mehmet Günsür teklifi kabul etmedi. Kendisinin yeni sezonda başka bir projede olacağı konuşuluyor.

”Muhteşem Yüzyıl: Kösem” yeni sezonuyla Eylül’de!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

4 Yorum

 • Senaryo çok önemli. Türk halkı malesef ki böyle ihtişamı göz önüne sokan dizileri sevmiyor. Biraz da yabancı dizileri andıran Türk dizilerini.

  Kurt Seyit

  Muhteşem yüzyıl kösem

  Uçurum

  Kayıp

  Son

  Bu diziler yabancı dizilere benziyor işleyiş ve konu olarak ve bu yüzden çok izlenmediler ve izlenmiyorlar.

 • Çağatay Tosun iyidir. Nurgül Yeşilçay daha farklı projeyle gelsi daha iyi olurdu ama Beren'den çok daha iyi bir tercih olduğu kesin.

 • Yönetmen değişikliği iyi olmuş, şimdi de senarist değişikliğine ihtiyaç var. Onu da hallederse dizinin belki şansı olabilir.

  Ama şans yaver gülmezse ki gülmesi pek olanak görünmüyor yeni ekiple de reyting kurbanı olabilir.

Bir yorum bırakın