güncel haberler

Meral Akşener, Partiyi Kuracağı Otelin Kapısında Kaldı!

Yazan Yiğitt

MHP’den ihraç edilen Meral Akşener’e büyük şok!

‘Hayır’ cephesindeki çalışmalarıyla dikkat çeken, toplantıları iptal edilen Meral Akşener yeni parti kuruyor. Meral Akşener 25 Ekim’de yeni partisini, logosunu ve kurucularını açıklayacaktı. Fakat otel gerekçesiz olarak anlaşmayı iptal etti.

”KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK”

Meral Akşener “Korkunun ecele faydası yok. Yolumuzdan dönmeyiz. Biz 25 Ekim’de partiyi kuruyoruz. Gerekirse çadır kuracağız partiyi milletle buluşturacağız” dedi.

Post Ratings:
Like
Like x 3

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

9 Yorum

  • Bu kadına gereksiz saçma hareketler yapıyorlar. Neden bu kadar korkuyorlar ki bırakın kursun kadın partisini

  • 2 sene önce Meral Akşener parti kursaydı bile oy vermezdim. Ama ne zaman ki aktrolller ve havuz medya tarafından böylesine eşi benzeri görülmemiş saldırılara, yoğun propagandalara ve iftiralara maruz kaldı, işte o vakitten beri adım adım desteğimi kazandı. Aktrollerin yediği kişi vatana millete hayırlıdır. Üstelik fetoyla binlerce fotoğrafları, methiyeleri olan bu güruhun fetoya karşı geçmişte ne bir övgüsü ne bir fotoğrafı olmayan bu kadına fetö üzerinden kara propaganda yapması bu kadına olan desteğimi arttırdı. Madem öyle işte böyle, korkmayın korkunun ecele faydası yok. Kursun partiyi, sırf size inat yapıştırıp geçeceğim oyumu. Sormazlar mı adama siz misiniz ulan bu ülkenin zaptiyesi diye?

  • Malum kişi sürekli metal yorgunluğu diyor ya, bu olsa olsa güç zehirlenmesidir. Madem barajı bile geçemez, kadından yönetici olmaz diyorsunuz o zaman engellemeyin bakalım kaç kişi destekliyor?

    Partimin şuan yaptığı politikayı ve teröre üstü kapalı destek veren bazı milletvekillerini beğenmiyorum. İktidarın Akşener'i baskılaması tesadüf değil, karşılarındaki rakip pasif muhalefet olmayınca saldırıya geçiyorlar.

  • Meral hanıma destek vereceğim o güçlü bir kadın ne olursa olsun onu kimse durduramaz istedikleri kadar engellemeye çalışsınlar;)

  • Meral Akşener "Korkunun ecele faydası yok. Yolumuzdan dönmeyiz. Biz 25 Ekim’de partiyi kuruyoruz. Gerekirse çadır kuracağız partiyi milletle buluşturacağız” dedi.

    Sırf şu cümlesi bile kuracağı parti için oy kullanmam için yeterli bir sebep.

  • Sanıyorlark böyle yapınca millet korkacak ve oy vermeyecek aksine daha çok destek alıyor.

Bir yorum bırakın