Dizi & TV Haberleri

”Melek ile Serhat” Dizisinin Kadrosu Belli Oldu!

Yazan Yiğitt

Gani Müjde’nin hem senaristliğini, hem de yönetmenliğini yaptığı ”Melek ile Serhat” dizisinin kadrosu da belli oldu.

Türkiye’de yaklaşık 40 bin kişiyi etkileyen MS hastalığıyla ilgili toplumda bilinen yanlışlara dikkat çekerek hastalıkla ilgili doğru bilgileri Gani Müjde’nin mizahi diliyle aktarmayı hedefleyen dizinin başrol oyuncularının Engin Hepileri ve Aslı Tandoğan olduğunu açıklamıştık. Dizide aynı zamanda Ferdi Alver, Aybike Turan, Özlem Çakar, Buğra Özmüldür, Merve Polat, Ömer Köse ve Alişan Özkan da yer alıyor. Ayrıca diziye konuk olarak da Emre Kınay, Önder Açıkbaş, Serap Matyaş, Ömer Duran ve Yasemin Hadivent destek veriyor.

bir hastalık özelinde farkındalık yaratmak için çekilen dünyada ilk dizi olan ”Melek ile Serhat”ın hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil.

İşte ilk kareler:

ad31ec88-b2e6-4a39-92cb-2408d69fa652

ae23bffa-ecf2-4917-a3da-eca611a56e81

Kaynak: Ranini.tv

 

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

6 Yorum

  • En başta tipik Gani Müjde dizilerinden farksız olacağını düşünmüştüm, ama yararlı bir amacı olduğunu gördükten sonra fikrim biraz da olsa değişti. Hayırlısı olsun.  🙂

  • Asli iyi oyuncu ama Dudaktan kalbeden sonra sansi yuzune gulmedi.Zehirli sarmasik guzel diziydi ama omru kisa oldu.Kapalircarsi iyi basladi sonra hem senaryosu bozuldu hem reytingi.Ask dizisi vasatti.Asli yan roldeydi ama dizinin en iyisiydi ,o da az surdu.

  • Basarilar diziye. Uyumlu bir cift.

    Guzel amaclari icin umarim dizi tutar.

    Kanalinin show veya atv olacagini dusunuyorum

  • Kadrosu güzel, Gani dizilerini seviyorum ben zaten. 🙂 Garanti izleyeceğim projelerden birisi, Show Tv'de yayınlanır büyük ihtimal.

Bir yorum bırakın