Sinema Sinema Haberleri

‘Mavi Gece’nin Fragmanı Yayınlandı!

Yazan Aserat

Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek olan Mavi Gece’nin fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Fırat Tanış, Ayça Varlıer, Gökhan Mumcu ve Eda Bilgin’in paylaştığı, yönetmen ve senaristliğini Ahmet Hoşsöyler’in yaptığı fantastik komedi filminin yapımcılığını ise Teleyapım üstleniyor. Merakla beklenen yapımın konusu şöyle:

Başarılı bir doktor olan Emel (Ayça Varlıer), varlıklı ve sevgi dolu bir adam olan kocası Murat (Gökhan Mumcu) ile birlikte sıradan bir hayat sürmektedir. Çiftin yaşadığı en büyük problem ise istemelerine rağmen çocuklarının olmamasıdır. Maço bir adam olan Zeki (Fırat Tanış) ise çıkardığı sorunlarla hem karısını hem de çevresindekileri bezdiren bir taksi şoförüdür. Zeki ve karısı da tıpkı Emel ile Murat gibi çocuk sahibi olamamaktadır. Zeki bir gece kaza yapar ve Emel’in çalıştığı hastaneye götürülür. Emel’in Zeki’ye elektro şok uyguladığı anda hayatlarında beklenmedik tuhaflıklar meydana gelecektir.

Mavi Gece, 30 Ekim’de sinemalarda!

Fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=2ApGCSWRMiU

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

Bir yorum bırakın