Yabancı Dizi Haberleri

Matt LeBlanc’lı “Man With a Plan” Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

Yazan OzaN

CBS’in yeni sezonda merakla beklenen yeni komedilerinden biri olan “Man With a Plan”in ilk fragmanı yayınlandı.

Friends dizisiyle efsaneleşen oyunculardan olan ve son olarak Episodes dizisiyle adından söz ettirip Altın Küre ödülü, Emmy adaylıkları kazanan Matt LeBlanc bu yeni dizinin başrolünde yer alıyor. İlk olarak “I’m Not Your Friend” kod adıyla hazırlanan projenin adı daha sonradan “Man With a Plan” olarak değiştirildi.

Dizide Matt LeBlanc’a eşlik edecek isim The Office dizisiyle ünlenen Jenna Fischer olarak açıklanmıştı. Jenna Fischer fragmanda da yer aldı ama şok bir kararla CBS Jenna Fischer’ı dizi başlamadan kadrodan çıkardı. Sebep olaraksa Matt LeBlanc ile Fischer’ın kimyasının uyuşmamasını gösterdi. Kanalın Jenna Fischer’ın canlandıracağı rol için cast arayışları devam ediyor.

Matt LeBlanc yeni dizisinde annelerinin işe başlamasıyla çocuklarının sorumluluklarını üzerine almaya başlayan bir babayı canlandırıyor…

Ekim ayının sonunda başlayacak dizi CBS’te Pazartesi geceleri yayınlanacak. Matt LeBlanc’ın Friends’teki ekürisi Matthew Perry’nin dizisi The Odd Couple’ın da üçüncü sezonuyla aynı günde, aynı kanalda yer alacağını hatırlatalım.

İşte Matt LeBlanc’ın yeni dizisi Man With a Plan’in ilk fragmanı:

 

Yazar hakkında

OzaN

Fav10.net kurucusu. Bilgisayar mühendisi ve izleryazar. Sinema ve yabancı diziler izler, izledikleri hakkında yazar.

https://twitter.com/izleryazar

1 Yorum

  • Bu adama bayılıyorum ya. Bu dizi biraz klasik falan gözüküyor konu itibariyle ama tamamen Matt LeBlanc faktörüyle son derece eğlenceli olacak gibi gözüküyor. Merakla bekliyorum. :Z

Bir yorum bırakın