Genel

Martin Scorsese’nin Yeni Filminin Kadrosu Gittikçe Güzelleşiyor!

Yazan mesmeso61

Usta yönetmen Martin Scorsese’nin yeni filminin kadrosuna bir usta oyuncu daha katıldı. Bir süredir projelerde yer almayan Joe Pesci Scorsese’nin yeni filmi olan The Irishman filmiyle ekranlara geri dönüyor.

Silence ile eleştirel olarak olumlu geri dönüşler alsa da ilk etapta gişede, sonrasında ise ödül sezonunda istediğini bulamayan Martin Scorsese, yeni filmi The Irishman’de bir döneme damga vurmuş yıldız isimleri bir araya getiriyor. Son olarak 2008 yapımı Righteous Kill‘de birlikte yer alan Al Pacinove Robert De Niro‘nun, The Irishman‘in oyuncu kadrosuna katıldığı daha önceden belli olmuştu. Deadline‘ın haberine göre, Scorsese‘nin uzun süredir emeklilikten dönmeye ikna etmeye çalıştığı, yönetmenin önemli filmleri arasında gösterilen Raging Bull, Casino ve Goodfellas‘ta Robert De Niro ile birlikte yer alan Joe Pesci, nihayet filmde yer almayı kabul etti.

Çekimlerine önümüzdeki ay içerisinde başlanması planlanan film, Charles Brandt kaleme aldığı I Heard You Paint Houses kitabından uyarlanacak. 2018 yılının son çeyreğinde gösterime girmesi planlanan filmin merkezinde, Teamsters lideri Jimmy Hoffa’yı öldürdüğünü ölüm döşeğinde itiraf eden Frank “The Irishman” Sheeran’ın hikâyesi yer alacak. The Irishman’e Robert De Niro‘nun hayat vereceği filmin oyuncu kadrosuna, Vinyldizisinde Scorsese ile birlikte çalışan, bir başka İtalyan asıllı oyuncu Bobby Cannavale ile Scorsese‘nin ilk dönem filmlerinde yer alan, İtalyan olmamasına rağmen kendisini sıklıkla bu rollerde gördüğümüz Harvey Keitel‘in de önümüzdeki günlerde dâhil olabileceği konuşuluyor.

Yazar hakkında

mesmeso61

8 Yorum

  • Çeksin Scorsese de. 2 gündür güzel haber alıyoruz. Bir bizim üstadtan bir şey yok. Nolan abi bir ses ver. 🙁

  • Çeksin Scorsese de. 2 gündür güzel haber alıyoruz. Bir bizim üstadtan bir şey yok. Nolan abi bir ses ver. 🙁

    Dunkirk'ün çıkmasına 1 hafta kaldı. 😀

  • Efsane olmama ihtimali çook düşük bu filmin. Bu kadar üstadın bir arada olduğu bir filmde bize sadece heyecanlanmak ve beklemek düşer. 🙂

  • Yaşayan efsaneler geri dönüyor, Allahu akbar! 😀 Mümkünse vizyona girdiği ilk günde izlemek istiyorum, böyle bir yapıt asla netten izlemez. Hatta film ne kadar kötü çıkarsa çıksın, bu adamları toplu olarak sinemada izlemiş olmak bile başlı başına övünç kaynağı olacak.

Bir yorum bırakın