güncel güncel haberler

Marmaris’e “Gazi” Ünvanı Mı Veriliyor?

Yazan Harunnn60

Marmaris’in adımı değişiyor?

AKP İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, “Marmaris’in Türkiye tarihinde çok önemli bir yeri bulunmakta. 15 Temmuz gecesi ve sonrasında güvenlik güçleri ve halk örnek birliktelik göstererek hainleri bertaraf etmiştir. Marmaris’in bu büyük başarısı için ‘Gazi’ unvanı verilebilir.

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ise, “Gazi’nin başına Kahraman getirilmelidir. TBMM’de kanun teklifi verilirse Kahraman Gazi Marmaris olarak belirtilmelidir. Marmaris, tek Türkiye değil tüm dünyaya örnek bir beraberlik göstermiş, büyük bir kahramanlık sergilemiştir” dedi.

15 Temmuz’dan sonra köprü ve meydanlar dahil birçok isim değişmişti.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Harunnn60

[IMG]http://i.hizliresim.com/7A6zjY.jpg[/IMG]

20 Yorum

 • şehit verdikçe isim değiştirmeyle bu olayı kapatmaya iyice alıştık cnm bir yerde 30 kişimi öldü oranın ismini değiştirip birde teşekkür mesajları bekliyorlar :F :F :F

  Ya artık adamlara yetmiyor isimler bile. Baksana biriside demiş ki Kahraman Gazi Marmaris olsun. :F

  Bunlar ciddi ciddi bir yere isime verilince olay bitiyor zannediyor sanırım. ❓

 • Ya artık adamlara yetmiyor isimler bile. Baksana biriside demiş ki Kahraman Gazi Marmaris olsun. :F

  Bunlar ciddi ciddi bir yere isime verilince olay bitiyor zannediyor sanırım. ❓

  kesinlikle olay bitiyor hatta diyorumya halktan teşekkür mesajları bekliyorlar ayoll ölen ölmüş havasındalar söylenecek çok söz var aslında ama yorulmaya değmez cnm :F

 • "Kahraman Gazi Marmaris"

   

  Dalga mı geçiyorsunuz :A Akılları sırasınca şimdi de her yere Gazi unvanı verip Atatürk'ün unvanlarını basitleştirmek istiyorlar.

 • "Kahraman Gazi Marmaris"

   

  Dalga mı geçiyorsunuz :A Akılları sırasınca şimdi de her yere Gazi unvanı verip Atatürk'ün unvanlarını basitleştirmek istiyorlar.

  Şanlı Kahraman Gazi Marmaris desinler bari saçma bi şey olmuş. Her yere şehit ön eki eklemek gibi bunu da sıradanlaştıracaklar galiba yazık…[DOUBLEPOST=1482346334][/DOUBLEPOST]

  Gazi olsa Kahraman olsa veya başka bir şey olsa ne olacak? Bu tepkileri anlamıyorum.

  Tepki değil mantıklı bir şey olsa neden karşı çıkılsın ki.

 • Şanlı Kahraman Gazi Marmaris desinler bari saçma bi şey olmuş. Her yere şehit ön eki eklemek gibi bunu da sıradanlaştıracaklar galiba yazık…[DOUBLEPOST=1482346334][/DOUBLEPOST]

  Tepki değil mantıklı bir şey olsa neden karşı çıkılsın ki.

  Niye mantıksız olsun ki? Bazı şeylerin önemini belirtmek için verilen isimler çok doğal.

 • Niye mantıksız olsun ki? Bazı şeylerin önemini belirtmek için verilen isimler çok doğal.

  Abartılmadı mı sence tamam saygı gösterelim şehitlerimize vs. unutmayalım, unutulmasınlar 1-2 yere verilen isimlerde tamamdı ama her yere şehitler caddesi, şehitler yolu, şehitler köprüsü vs. denilince uygun kaçmamaya başlıyor artık. Ankara'da başkent olduğu için Baş Ankara, Antalya tatil kenti Turistli Antalya, İstanbul 7 tepeli 7 tepe İstanbul vs. vs. hepsinin önemini bildirelim mi yani. Örnekler uç oldu ama idare et.

 • Abartılmadı mı sence tamam saygı gösterelim şehitlerimize vs. unutmayalım, unutulmasınlar 1-2 yere verilen isimlerde tamamdı ama her yere şehitler caddesi, şehitler yolu, şehitler köprüsü vs. denilince uygun kaçmamaya başlıyor artık. Ankara'da başkent olduğu için Baş Ankara, Antalya tatil kenti Turistli Antalya, İstanbul 7 tepeli 7 tepe İstanbul vs. vs. hepsinin önemini bildirelim mi yani. Örnekler uç oldu ama idare et.

  Kesinlikle abartılmadı böyle küçük ama anlam ifade eden olayları anlaşılmamasını bir türlü anlamıyorum. Kahraman, Gazi veya başka Marmaris olsun. Ne gibi olumsuz bir sonucu olabilir ki?

  Artık böyle küçük şeylere takılmak yerine başka alanlara yönelmeliyiz.

 • Kesinlikle abartılmadı böyle küçük ama anlam ifade eden olayları anlaşılmamasını bir türlü anlamıyorum. Kahraman, Gazi veya başka Marmaris olsun. Ne gibi olumsuz bir sonucu olabilir ki?

  Artık böyle küçük şeylere takılmak yerine başka alanlara yönelmeliyiz.

  Olumsuzluk yok ama ne kadar gerekli orası şüpheli. Malum ülkemizde her hafta bir yerde patlama oluyor, patlama olan yerlere isim vermek yerine oraların güvenliğini sağlamak konuşulmalı mecliste.

 • Olumsuzluk yok ama ne kadar gerekli orası şüpheli. Malum ülkemizde her hafta bir yerde patlama oluyor, patlama olan yerlere isim vermek yerine oraların güvenliğini sağlamak konuşulmalı mecliste.

  Kesinlikle haklısın tedbirler alınmalı hatta şu an yapılan en büyük hatada bu. Biz millet olarak sonuç ortaya çıkınca tedbir alıyoruz keşke dediğin gibi erken tedbir alsalar ama bence bu isimler o kadarda önemli değil.

 • Kesinlikle haklısın tedbirler alınmalı hatta şu an yapılan en büyük hatada bu. Biz millet olarak sonuç ortaya çıkınca tedbir alıyoruz keşke dediğin gibi erken tedbir alsalar ama bence bu isimler o kadarda önemli değil.

  Valla kusura bakma da oy verdiğiniz adam söylemedi mi Davutoğlu "canlı bomba kendini patlatmadan bir şey yapamayız" diye. Ülkenin -zamanının- başbakanı böyle bir açıklama yaparsa diğer kurumlar ne yapsın. MİT diye bir şey vardı ses soluk var mı ondan Hakan Fidan falan? En son milletvekili mi olacaktı ne yapacaktı böyle bir istihbarat başkanı olabilir mi ülke Allah'a emanet resmen.

 • Valla kusura bakma da oy verdiğiniz adam söylemedi mi Davutoğlu "canlı bomba kendini patlatmadan bir şey yapamayız" diye. Ülkenin -zamanının- başbakanı böyle bir açıklama yaparsa diğer kurumlar ne yapsın. MİT diye bir şey vardı ses soluk var mı ondan Hakan Fidan falan? En son milletvekili mi olacaktı ne yapacaktı böyle bir istihbarat başkanı olabilir mi ülke Allah'a emanet resmen.

  Valla sende kusura bakma ama bu güne kadar hiçbir partiye oy vermedim vermemde bilip bilmeden konuşma. MİTi ise patlamalardan her zaman eleştirmişim öyle her şeye amenna diyeceklerden değilim emin olabilirsin.

Bir yorum bırakın