Sinema Sinema Haberleri

‘Manchester By the Sea’ Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Yazan Aserat

Ödül sezonunun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Manchester By the Sea’nin fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Casey Affleck, Michelle Williams, Kyle Chandler, Gretchen Mol, Kara Hawyard ve Tate Donovan gibi isimlerin paylaştığı; yönetmenliğini ise ‘Margaret’ ile tanınan Kenneth Lonergan’ın üstlendiği film, babası öldükten sonra zor günler geçiren yeğeninin tüm sorumluluklarını üzerine alarak ona göz kulak olmak için kollarını sıvayan fedakar bir adamın öyküsünü konu alacak.

Manchester By the Sea’nin ülkemizde 3 Şubat’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

  • Fragmandan sonra filmle ilgili beklentilerim epey arttı. Çok sağlam, samimi bir dramaya benziyor.

    Michelle Williams'a oradan bir Oscar adaylığı yazalım. :):)

    Casey Affleck de %90 aday olur tabii. 🙂

  • Konusu ve işleyişi biraz klişe gibi ama fragmandan böyle yorumlar yapmak yanlış tabi. Muhtemelen sıcak ve sağlam bir dram olacak.

  • Bu tür filmlerde bence de en önemli şey samimiyet ve sıcaklığı hissedebilmek.Yine de en fazla 8 puan alabilecek bir filmmiş gibi durdu benim için. Oscar adaylığı alır mı emin değilim. Rakiplerine bağlı gibi.

    Bu sene erkek oyuncu kategorisinde kıtlık varmış. Herkes Affleck'i övmüş bu yüzden. Fragmanda da iyi duruyor ama unutulmaz bir şey yapmamışsa bence yerini rahatça Ryan Gosling'e ya da Tom Hanks'e kaptırabilir Oscar'da.

Bir yorum bırakın