Genel

Luke Cage’in Kadrosuna İki Yeni İsim Ekledi!

Yazan mesmeso61

Marvel-Netflix evreninin bir parçası olan Luke Cage’in yeni sezonundan haberler gelmeye başladı. 2018 yılında ekranlara dönecek olan Luke Cage; The Deuce ve The Night Of oyuncusu Mustafa Shakir’i ve Rosewood ile Insecure’da rol alan Gabrielle Dennis’i kadrosuna kattı. Shakir dizide görevi Harlem’i odağına alan doğuştan lider, karizmatik John Mclver’i canlandırırken; Dennis, Harlem’de karmaşık bir geçmişi olan ve beladan uzak durmaya çalışan holistik doktor Tilda Johnson olarak karşımıza çıkacak.

Jeph Loeb oyuncu seçimleri ile ilgili olarak “Mustafa bizi ilk görüşmede içindeki enerji ve inanılmazlığı ile çok etkiledi. Gabrielle ise oldukça karmaşık bir role zeka ve cazibe kattı. Hali hazırda muhteşem olan bir kadroya inanılmaz iki oyuncu daha kattık.” şeklinde konuştu.

Dizinin yapımcılarından Cheo Hodari Coker ise “Seyircinin onları tanıması için sabırsızlanıyorum. Ekranda gördüğünüz anda onların Marvel dünyası ve Harlem’in Luke Cage’i güçlü bir seçim olduklarını anlıyorsunuz.” dedi.

Dizi 2018’de ekranlara dönerken Colter’ın yanı sıra Simone Missick, Rosario Dawson, Alfre Woodard ve Theo Rossi de diziye dönecek.

 

 

Yazar hakkında

mesmeso61

3 Yorum

Bir yorum bırakın