Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Lifetime, Türkiye’de Yayın Hayatına Başlıyor!

Yazan Aserat

Dünya çapında “kadın odaklı” eğlence kanalı olarak yayın yapan seçkin kanallardan biri olan ve son dönemde ‘UnREAL’ ve ‘Project Runway’ gibi yapımlarıyla dikkat çeken Lifetime’dan sürpriz gelişme!

A+E Networks’e bağlı olan kanal, şifresiz olarak 26 Nisan Salı günü Türkiye’de de yayın hayatına başlayacak. Hali hazırda yayınlanan işlerin yanı sıra ilerleyen zamanlarda yerli formatların da yer alacağı kanalda ekrana gelecek işlerden biri ise Özge Uzun’un sunacağı sabah programı olacak. Güzellik, yemek, moda, popüler kültür, sosyal medya, sağlık, çocuk bakımı, müzik ve sinema gibi birçok konunun mercek altına alınacağı yapım ekranlara yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Başta Emmy, Altın Küre, SAG, AFI gibi yüzlerce ödüle sahip olan Lifetime, hali hazırda 11 dilde daha yayın yapmaya devam ediyor.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

Bir yorum bırakın