Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Kördüğüm’ Yeni Sezon Onayı Aldı!

Yazan Aserat

FOX’un sevilen dizisi Kördüğüm’den müjdeli haber geldi.

Variety’nin haberine göre, başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Tülay Günal, Rojda Demirer, Murat Daltaban, Ege Aydan, Aybars Kartal Özson ve Ayda Aksel gibi isimlerin paylaştığı yapımın yayın akşamlarında ortalama 3.2 milyon izleyiciye ulaşması ve kanalının akşam saatlerindeki izleyici ortalamasını 1 milyon kişiyle aşmayı başarması nedeniyle yeni sezonda da devam edeceği açıklandı.

Endemol Shine Türkiye adına konuşan Gökhan Tatarer,”Endemol Shine Türkiye son 18 ayda Türkiye’nin en üretken prodüksiyon şirketlerinden biri oldu. Bu son karar da ekibimizin başarısının kanıtlarından biri. Başrol oyuncularımız bizle birlikte Cannes’daki MIPTV etkinliğine katılacağı için çok heyecanlıyız.” cümleleriyle dizinin yurt dışına açılacağının ve oyuncuların 5 Nisan’da Cannes’da boy göstereceğinin de müjdesini verdi.

Kördüğüm, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de FOX’ta!

Kaynak: Variety.com

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

10 Yorum

Bir yorum bırakın